• kullanilmis ve yeni ps 2-3, wii, xbox, psp ve pc oyunlari, aksesuarlar ve oyun konsollari da satan bir magazalar zinciri.
 • amerika'daki en populer oyun magazalarindan biridir. mcdonalds gibi her mahallede bir subesi var bu magazanin. her alisveris yaptiginizda klasik olarak gamestop karti almak istermisiniz diye sorarlar. eger gaflete dusup de aliyim bakiyim su karti derseniz. bir sonraki alisverisinizde de karti upgrade etmek istermisiniz diye sorarlar. eger tekrar giderseniz bu seferde su sekilde avantajlari olan baska bir programimiz var ona gecmek istermisiniz derler. boyle nalet bir sistemi var bu sirketin. gidin steam'den alin oyunu, yada amazon'dan siparis edin.
 • 120 mağazasını kapatıp, online satışa yoğunlaşma kararı almışlar.
 • new york'un göbeğindeki bir mağazasında, hiç bir çalışanını oradan satın alınacak bir playstation 4'ün türkiye'de de çalışabileceğine inandıramadığım mağazalar zinciridir.
 • bazı fiyatları ucuz olmasına rağmen müşteri hizmetleri facia olan oyun satış mağazası. battlefield 4 aldım hala key gönderecekler 12 saat dediler 48 saat oldu. *
 • reddit kullanıcılarının ‘eğlencesine pump’ı sonucunda hisseleri 15 dolardan 95 dolarlara gelmiştir.
 • 27 temmuzda $4 son marketlerin açık olduğu saatte $65 hisseleri. yukarıdaki rakamlar doğru değil 95 nereden çıkmış anlamadım ama asıl rakamlarda zaten çok daha fazla bir değişiklik var. 16x artış.

  edit: dediğimi geri alıyorum şu an $90 gördüm an itibariyle.

  edit2: $123 gördü, r/wallstreetbets taşıyor fiyatı.
 • (bkz: short squeeze)
 • yaklaşık 5 bin şubeye sahip bir oyun perakendecisi.
  oyun teknolojisi farklı bir hal alınca bu perakendeci şirket cd satamaz hale geliyor. haliyle borsada hissesi de çakılıyor.
  bir süredir bu şirket redditte şişiriliyor. küçük yatırımcının müdavimi robinhood broker'ı üzerinden de hisse yürüyor da yürüyor. hissenin fiyatı önce 15 $'dan 40 $'a çıkınca short işlem açan bir fon “ bu ne temel analize sığar ne de akla mantığa deyip isyan ediyor. hissenin de ederi 20$'dır”diyor. tabi redditçi tayfa durmuyor. bunun üstüne sen misin onu diyen hisseyi 80$ lara çıkarıyorlar. şirketin sermayesinden fazla short açılmış durumda. tabi karşısında da redditçi tayfanın longları. bu gün hisse 160 $'ı gördü. bu savaşın galipleri yok değil tabi. 54 bin $'lık yatırımını 11 milyon $ yapan bir yatırımcı bu işin şimdilik kazananı. sanırım bu iş burda kalmayacak gibi. heyecanla takipteyiz.
 • bu çılgınlığa sadece cash secured put satarak ortak oluyorum.
  50x 1/29 20p thetagang! *

  hissenin fiyatı üzerinden yapılan spekülasyonları takip etmekse inanılmaz eğlenceli.

  edit: bugun gun icerisinde 10 tanesini %60 kar sonrasinda kapattim. elmas ellere sahip arkadaslara bol kazanclar diliyorum.

  edit 2: bu hisse pazartesi $1000'i gorurse sasirmam. tahminim o ki, sec bu ise mudahele eder.

  edit 3: kar ettikten sonra tarihin dogru tarafinda olmak icin $290'dan 50 tane aldim. pazartesi yine update ederim.
hesabın var mı? giriş yap