402 entry daha
 • kazancını sadece kumara değil borsaya, bitcoine şuursuz yatırıp zarar edince anında başka hızlı kazanca kaçmaya çalışıyorlar. çünkü ekonomik istikrarsızlığa sahip memleketlerde insanlar orta ve uzun vadeli yatırım metotlarını kullanmak yerine anlık işlemlerle hızlı kazançlar elde etmek istiyorlar.

  casino muhabbetini de geçtim. ben borcunu ödemek için fahişelik yapan erkeklerin bile açığa çıktığını gördüm. hele kredi imkanının oldukça zorlaştığı bu zamanlarda işiniz çok zor. kumardaki kaybı veya alınan borcun finansmanını karşılamak kumar oynamanın kendisinden daha acı.

  hala kuveytli turisti, yılmaz güney'i, savaş cebeci'yi filan tartışmaya devam edin. bundan daha mühim hadiseler zaten.
 • geçtiğimiz haftalarda hem tatil yaparım hem kumar oynarım kafam dağılır diye kıbrıstaydım. adanın en büyük kumarhanesinde 3 gece üst üste sabaha kadar vakit geçirdim. toplamda 50 bin lira oynadım 30 bin kayıp nakden 20 bin geri aldım. o da son gece. yani kumar böyle birşey gençler. kazanırsınız ama kaybettiginiz çok çok fazladır. sence adam o koca otelleri o koca kumarhaneyi sen kazan diye mi işletiyor ? . ben tamamen eğlenmek kafa dagıtmak için kendime limit belirleyerek gittim . çokta eğlendim kredim bitti vay arkadaş bizi yoldular diyip odama çıktım. giderken zaten oynayacagım tutardan vazgecmiştim.

  çok değişik tipler var , artık bu işe batmış slot makinesinden medet umanlar ,hırstan sagını solunu görmeyenler , yanındaki kadının ısrarına rağmen masadan kalkmayanlae vs vs. benim 15 bin liralık kredi yükledigim kasada önümdeki herif tek deste doları aceleyle yatırıyordu.

  velhasıl kelam hayat bir kumarken birde bu boklara bulaşmak çok saçma. hele hele telefonda çark çevirip şeker patlatıp para vuracagını düşünmek tam anlamıyla eşşeklik. zaten kumardan zengin olurum düşüncesi bütün yanılgının başı.

  kıvrak zeka , sosyal iletişim kabiliyeti ve çok çalışmakla , çalışkanlıkla sıfırdan zengin olursunuz . yada girdiğiniz deliği seçerek. başka türlü değil.
hesabın var mı? giriş yap