• winamp'de southcast tv'de bulunan ve pkk propagandası yapan kanal. mesela an itibariyle abdullah öcalan'ın konuşmasını yayımlamakta.
 • pkk eylem videolarının peşi sıra faş edildiği bir youtube kanalı. karakol baskınları, suikastler, askeri araç infilakları...
 • şu başlıkta kıyamet kopması gerekir ama nedense sessiz sakin kalmış.. youtube'dan şu kanalın paylaşımlarına "oh olmuş tc'nin faşist piçlerine veya kahrolsun pkk, orospu çocukları" gibi duygusal tepkiler vermek yerine azıcık reel ve rasyonel bakınca içinde bulunduğumuz durumun özeti...
 • pkk’nın tsk’ya saldırılarını içeren video sitesidir.
  videoların arasında ele geçirdikleri aselsan gece görüş dürbünü, g3, hk-33, rpg gibi silahlar da bulunuyor. kafile numaralarını da gösteriyorlar yanılmıyorsam. adamlar mevzilerin içine go pro ile girecek kadar rahat hareket etmeye başlamış. iha ya da termal kameraya yakalanmamak için şemsiye ve el yapımı korumalarla geziyorlar. maalesef bazı videolarda askerlerimizin şehit olduğuna da şahit oluyorsunuz. savunma pozisyonunda beklemenin anlamsız olduğu görülüyor.
  fransa’da ölen pkk yöneticilerinden sakine cansız’ın öcalanla görüşmesi de videolarda yer almakta. yurt içinde hala aktifler. önlem almak gerekiyor.
 • yeni saldırı videolarının yüklendiği pkk borazanı.
  -2 ekim 2018’de bize ait olduğu söylenen bir iha’nın vurulduğu ve düşürüldüğüne ait bir video yer alıyor. kuzey ırak metina bölgesi.

  -reo tipi hareket halindeki araca uzun namlulu silahlarla ateş açılması ve askerlerin şehit olduğu video yer almakta. araç şarampole yuvarlanıyor.

  -iş makinesine yapılan güdümlü füze saldırısı ve cobra aracına yapılan saldırı.

  -keskin nişancıların askerleri vurduğu birkaç video da var.

  fotoğraf ya da video linki koymuyorum. can sıkıcı görüntüler. vatandaşların bunları bilmesi lazım. sabit yerlerde mevzilenip beklemenin iyi fikir olmadığını gösteriyor bu saldırılar.
 • orospu evlatlarının kanalı. ama artık orospu çocuğu gibi sinsice tuzak kurup saldıramayacaklar. iha'lar ananızı sikmek için geziyor orospu çocukları.
 • kahpelerin kahpeliklerini paylaştıkları yer. hdp savunucuları şurda paylaşılanları izleseler ne hissederler çok merak ediyorum.
 • namussuzların akçak köpeklerin tv kanalıdır.

  siz terörist'siniz olm ne gerillası!
 • gece 12'den sonra eşekli yayın açın keko kanalı.
 • propaganda deyince insanin aklina ilk olarak manipulasyon gelir. bu kanal "propaganda kanali"indan cok daha fazlasi. gercek eylemleri, catismalari, saldirilari yayinliyorlar. hem uzak hem yakin vuruslar var goruntulerde. ozellikle yakin temasta vurulan askerlerin can cekismelerini ve cansiz bedenlerini izletiyorlar. bazen oyle videolar yayinliyorlar ki hukumetin gizledigi sehit sayilarini gorme olasiliginiz bile olabiliyor.

  26 nisan avasin saldirisini yayinladilar bugun. yemek molasindaki askeri kursunladiklari goruntuler var. kamerayi iyice yaklastirip cekmisler ustelik vurus anini. bir kac mt otede de bir diger asker. korkunc bir moral bozuklugu yasatiyor insana.

  hasili, bu kanal icin propagandayi da icine alan cok daha genis olcekli bir psikolojik savas araci desek daha dogru olur.
hesabın var mı? giriş yap