sorunsallar (1)
 • ign.com da 9.8 lik ratingini görüp merak ettiğim, action adventure tarzı oyun. kratos isimli, karizmatik bir abimiz eşlik ediyor bize oyunda. videolarından gördüğüm kadarı ile onimusha ile devil may cry arası bir oyun gibi durmakta. ratinginin yüksekliğinin nedenini oynamadan bilemiyoruz haliyle..
 • (bkz: george w bush)
 • playstation 2 icin piyasaya cikan yeni bir mitoloji esinli bir macera oyunu. benzerlerinden yuksek ratinge sahip olmasindan dolayi merak uyandirmaktadir. fragmaninda oyundan -en azindan suan icin- kesitler sunulmamaktadir, bu yuzden oyun neye benzemektedir sadece resimlerden anlayabilmekteyiz. az biraz daha sabredilirse *kaynak arayisinda ki insanlara kaynak sunan nadide insanlarin ellerinden tedarik edilmesi makul ve makbul olan oyun.

  (bkz: korsana hayir)**
 • yeni prince of persia'lari alip icinden hoplama ziplamayi cikartip yerine bolca action ve super hareketler, combolar doldurduklari bir oyun. oyunda yer yer hicbir oyunda rastlamadigim ciplaklik ve cinsellik ogesi de mevcut, hatta oyunun daha ba$larinda iki manitayla bir yatagi payla$maniz dahi soz konusu.
  ozetle nefes almadan ko$turup durdugunuz ve neredeyse canli diyebilecegim ortamlarda turlu turlu combolar cakip topladiginiz orb'lar ve e$yalarla oynamaya doyamayacaginiz keyifli bir oyun, kratos da karizmadan neredeyse yerleri yaracak bir abimizmi$, saygi duyduk.
 • harika bir oyun. combolar, boss dövüşleri, müzikler filan çok iyi. uzun zamandır başında bir saatten fazla oturabildiğim tek oyun oldu. ancak oyunun kopyalarında bir sorun var. oyun normalde dvd9 formatında yani 8 küsür gb. bunu dvd5 yani 4.7gb boyutuna rip'leyen grup genius hatalı rip'lemiş. elinizdeki kopya birkaç oynadıktan sonra ulaşabildiğiniz pandora's temple'da takılıyorsa sizinki de bu hatalı kopya. confusion adlı başka bir grubun çıkardığı sürüm sorunsuz çalışıyor ve onu edinmekten ya da orjinalini almaktan başka çare yok.

  rip versiyonunda ekstra bölümündeki oyunun nasıl yapıldığı gibi filmler eksik.
 • kilitlenmeleriyle yakinda ün kazanacak muhtesem oyun. 5-6 dakika bekleme suresi goze alinirsa oyuna kalinan yerden devam edilebilir.
 • kaç gündür basindan kalkamadigim grafikleri combolari herseyiyle kendine asik eden ps2 oyunu.
 • (bkz: ares)
 • oyunun hemen başlarında kendisine verilen "ares'i öldür" görevi ile kopartan oyun.
 • aksiyonun dibine vurmayı sağlayan enfes oyun.güzel grafikler,rahat oynanabilirlik,başarılı müzikler ve dahası...insan kendini sahiden de antik yunan uygarlığında hissediyor.oyunun en büyük eksisi tekrar oynanabilirlik konusunda.keşke oyuna bitirdiğimiz şekilde başlama imkanı verselermiş yapımcılar.
  ayrıca ares'in liam neeson'a bakılarak modellenmiş oluşu muhtemel bir şey.oynayan kişinin kratos'la riddick'i bir araya getirip ikili türk sanat müziği korosu(!) kurmak istemesi ise ayrı bir vaka olarak değerlendirilebilir.

  (bkz: kratosfer)
hesabın var mı? giriş yap