• genclerbirligi ofta$ formasi giyen sag bek.

  $u siralar adi galatasarayla anilsa da boylesi yetenekleri alt yapidan yeti$tirir durumdaki bir takim icin transferi ne derece gereklidir bilinmez.

  after edit : sag tarafina bir turlu adam koyamayan galatasaraya ne de guzel yaki$irmi$, buyuk laf soylemi$iz.
 • cska maçında sonradan oyuna girip sanki her sene şampiyonlar liginde oynuyormuş gibi rahat ve soğukkanlı hareket etmiş futbolcu. hızı ve soğukkanlılığı dışında en hoşuma giden özelliğiyse rakipten tırsmadan dikine oynayabilmesi oldu ki aynı olay vederson'da da var. türk futbolcularında pek rastlamadığımız bir özellik olduğu için kendisinde ısrar etmekte fayda var. colin kazım, savunma işine biraz daha ağırlık verebilirse ikisi birlikte sağ kanatta hoş anlar yaşatacaktır fenerbahçe taraftarına. umuyorum zico bu arkadaşa daha fazla şans tanır. zira kumaşı sağlam bir görev adamı.
 • sağ beki bırakın sağ kanadı da idare edebilecek bi ışık gördüğüm yetenek. ergün ün biraz daha hızlısına benzettim kendisini.
 • 23 ekim 2007 psv eindhoven fenerbahce macinda harika top oynayıp değme oyunculara taş çıkartan futbolcu.
 • psv maçını hollanda tv'sinde yorumlayan gullit'in "aha varisim bu" diye gösterdiği genç yetenek. ("aho, mejn nehvolgger" dedi.)
 • 23 ekim 2007 psv eindhoven fenerbahce macinda maçı bırakıp kendisini izlediğim hemşehrim. soldaki roberto carlos un sağ kanattaki karşılığı desem mübalağa etmiş olurum ama olsun ben etmiş olayım. sağ kulvarı mekik gibi dokudu resmen semih in kafasına teslim çok güzel bir orta kesti iyi kafa gol getirirdi ama olmadı. ileri çıkışta rakibin solundan atıp sağından geçti ilersinde faulle durduruldu. geriye dönüp lugano nun önünde sigorta vazifesi yaptı.bir tek bir hava topunda arkaya top kaçırdı onun da, edu nun cska maçında yaptıklarının yanında lafı bile edilmez doksandört dakika boyunca arı gibi çalıştı ve zico nun yüzünü kara çıkarmadı. zico da maçtan sonra önder yerine gökhan tercihinin cevabını gökhan ın maçta verdiğini söylemişti.fatih terim in milli takımda gökhan ı değerlendirmesini bekliyorum dört gözle.
 • ertem şener in ronaldinho hayranlığının bir benzerini bana yaşatmış şair/oyuncudur. fener kanatlarında doğan futbol güneşi. adı gönül olan bu genç gönlümüzde taht kurdu bile. işine gönül vermiş taze kan... gibi bağırmak istiyorum arkadaş ya...
 • kısa boyuna ve çelimsiz görünmesine rağmen vücudunu iyi kullanıyor. girdiği fiziksel mücadeleleri ya kazanıyor ya da rakibi canından bezdirip faul yaptırıyor. topa sert basıyor rakipten alıyor, topla da ilerleyebiliyor ve ortaları adrese teslim. serkan balcı gibi bal yapmayan arı değil. öndere göre dezavantajı hava toplarına onun kadar hakim olamaması olabilir ama fenerbahçe'nin sağ tarafı önümüzdeki yıllarda güvende diyebiliriz.
 • sağ kanatta arkasında önder oynarken ön tarafta hem kendi adına hem takım adına daha büyük işler yapabileceğini düşündüğüm yetenekli oyuncu.
  mehmet yozgatlı gittiğinde üzülen taraftarlara şimdiden bu ismi unutturacak bir yeteneğe ve en önemlisi süper bir özgüvene sahip kanat oyuncusu.
  kolay değil.. oftaştan gelip annesinin liginde hem de büyük takım forması altında daha sadece bir kez ilk 11 oynamış olup da şampiyonlar ligindeki en zor deplasmanlardan birinde farfan gibi üst düzey bir oyuncuyu sahadan silip kanat değiştirmeye zorlamak.
  ilk yarı yerde kaldığı pozisyon sonrası psv seyircisi bunu hedef alıp, ayağına her top gelişinde ıslıklamaya başlayınca toyluğundan dolayı saçmalayacağından korkmuştum. ama o karşısındakinin sağından atıp solundan geçmeye devam etti.
  yakın zamanda maç eksiğini kapatıp büyük işler başaracağını umuyorum..
 • fenerbahçe'nin yıllardır, hatta durun abartayım, asırlardır aradığı zehir gibi kanat oyuncusu. bir diğeri için;

  (bkz: roberto carlos)
hesabın var mı? giriş yap