• https://tenor.com/view/gokhan-gonul-gif-12461655

edit: link düzeltildi.

edit 2: hazırladığım gif sosyal medya'da çarşı'nın facebook sayfası dahil pek çok yerde paylaşıldı. bu kadar beğenileceğini tahmin etmediğim için gif'e bana ait olduğuna dair bir ifade koymayı düşünmemiştim. copy paste, alıntı veya çalıntı değil alın teridir. bu bilinsin yeter. saygılarımla.

debe edit: (bkz: 30 bin lira irem'i felçten kurtaracak)
  • tümer gelirken profesyonel, emre gelirken profesyonel ama gökhan gidince bu işler sadece profesyonellik değil.

beyler lütfen.
  • beşiktaş'ın gökhan gönül gibi sağ beki olsun 100 milyon lira borcu olsun. ohh hem 900 küsur milyondan 100 milyona inecek borcumuz hemde gökhan gibi sağ bekimiz olacak çok şey mi diledim acaba? an itibariyle lokomativ'e karşı döktürmekte olan aşırı yetenekli futbolcu.
  • "her şeyden önce huzurluyum" dedi ya la adam.
  • telaşa gerek yok, bildirilmiş;

http://i.hizliresim.com/v5yzyo.png
  • diego ribas 3.5m euro ( primler hariç )
    kadlec 2.1m euro ( primler hariç )
    bruno alves 2.5m euro ( primler hariç )

yukarıdaki kazmalara bol kepçeden paraları dağıtıp, uefa cezaları sonrası, gökhan'a gelince musluklar kapandı diyen aziz yıldırım tarafından alenen taraftarın önüne atılan topçu.
  • bosman kuralına göre sözlesmesi bitmeye yakın bir futbolcu, 6 ay kala istediği kuluple görüşebilir ve sözlesmesi bittiğinde aktif olmak üzere imzada atabilir.

bilip bilmeden bok atmadan once, arkabahçe'nizi temizleyin sevgili fenerbahçe'li dostlar.
  • aklım çıktı. özellikle o yerde, ağzının kan içinde kaldığı gözü açık fotoğrafı görünce.

galatasaraylıyım, sadece sizinki mi gerekirse bizim kupalar da feda olsun, sana bir şey olmasın.
  • kendisi fenerbahçe'de forma giymeden önce galatasaray'ı tutabilir, bu olabilir sonuçta bu adamlar profesyonel, ekmeğinin peşinde, fatih terim'e de sarılabilir maç sonu bu da doğal, ancak fenerbahçe'ye ve fenerbahçelilere bir keleği olmamıştır, adam gibi terletmiştir formasını, aldığı parayı da sonuna kadar hak etmiştir. adama sorarlar erzurum'da ki maçtan sonra alex, melo ve terim'e sarıldıktan, tebrik ettikten sonra neredeydiniz ipneler. ben en çok fenerliyim diyen adamdan daha fenerliyim, ben de gider sarılırım terim'e, ulan adam uefa kupası almış, italya'da çalışmış milli takıma çıta atlatmış, morinyo gibi dallarımın götünü yalayacağıma rengine bakmadan terim'e sarılırım. adam harcamada üstünüze yok lan...harcayacaksan aziz ve aykut'u harca...
  • oğlum mal mısınız?

adam gelmiş ''orman çocuğu, hakkımızı helal etmiyoruz. delikanlıysan o stada çıkarsın'' filan yazmış.

ne bu futbolu bu kadar içselleştime amına koyim. '' 1 milyon dolar verseler 3'lü prizi götüne sokar mısın'' başlıklarına yazan adamlar, gelmiş gg'yi fazla paraya gitti diye eleştiriyor.

anlaşamadığı, adam yerine konmadığı, kurumsallıktan bir haber takımda, az paraya oynayacağına, neden başka klübe gitmesin ?

beşiktaşa da gökhan'a da hayırlı olsun. ben de isterdim gökhan daha fazla takıma hizmet etsin ama, olmadı. yolu açık olsun.

fb:not.
hesabın var mı? giriş yap