• cain'in gargoyle'unun adı...

(bkz: sandman)
  • yeni bir yedinci nesil yazar. ho$gelmi$.
  • gece vardiyası yoldaşı sözlük yazarı.

ekşi sözlük yedi yaşında zirvesi'nde konuşurken eğilip nickine baktığım için de özür borçluyum kendisine, vallahi tanıdım ama kafa öyle bir yalama olmuş ki nicklere bakma konusunda, engel olamadım.*

bu da böyle bir anımdır.
  • malazgirtli cocuklar istanbul da zirvesivesilesiyle tanıştığım, beni askerlik anılarıyla daraltmış olsa da (sigara üstüne sigara yaktım ulan senin yüzünden), muhabbetiyle bu hatasını affettirmiş olan kişidir.

zirveye bolca emeği geçmiştir. zirve için hazırlanmış olan tshirtleri ütülemiş, yazar listesinin üzerini pek güzel bir biçimde çizmiştir.
    teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  • en az benim kadar koşturdu ortalıklarda.. elinde fotoğraf makinesiyle müdürle beni aynı kareye hapsetti ama

- geç bakiim ben de sizin bir fotoğrafınızı çekeyim

dediğimde
    - eeöö.. tabi, neden olmasın?

dediğindeki yüz ifadesini gördüm :)

akça pakça sevimli insan.. hakkını helal et :)
  • votkasina el koydugum yazar.yalniz gozu kalmis olacak ki basima gelmeyen kalmadi.
  • (bkz: gregory house)
    (bkz: house md)
  • hakkında aylardır süren suskunluğumu bozarak, sadece şunu yazacağım genç adamdır: beyfendi ( ı - ıh bu tam olmadı) . yeniden tanımlamayı deniycem: tam bir istanbul beyfendisi ( evet evet, bu sefer oldu )
  • dünyanın en düşünceli insanı olmasından şüpheleniyorum kendisinin. sanırım "nasılsın?" diye sorma sıklığı rekoru da onda. ayrıca süper bir pot kırma, sonra toparlamaya çalışırken tekrar pot kırma takımı kuracağız birlikte. bu arada uykuluk nedir bilmiyorum ben, biliyomuş gibi yaptım ukalalığımdan, bi ara anlat bana gregorycan. *
  • marc hempel tarafından yaratılmış, yazılmış ve çizilmiş muhteşem öykülerin baş karakteri. akıl hastanesindeki küçük bir çocuk olarak tek dostu küçük bir fare ve sonsuz hayal gücü olan gregory'nin öyküleri "a gregory treasury" adlı çizgi roman ciltlerinde toplanmıştır. naiftir, zekicedir, hayranlık uyandırır. gregory, deliliğin en çok yakıştığı çizgi roman insanıdır.
hesabın var mı? giriş yap