• salı ve cuma akşamları mojo da çıkan benim şimdiye kadar istanbul gecelerinde dinlediğim en iyi cover gurubu.
    hatta ikarusla aramızda şöyle bir diyalogda geçmedi değil.
    laos sen daha önce daha iyisini dinledin mi?
    ikarusun kanatlari [ hayranlıkla ağzı bir karış açılmış] yok dinlemedim çok kıskanıyorum, ya sen?
    laos bunca yıllık kaşarım ben de dinlemedim abi...
  • grup yol 1988 yılında zeki ve mehmet'in ortak çalışmalarıyla kurulmuştur. sırasıyla 1993 yılında orçun, 1998 yılında ozan ve aslan'ı takiben 2000 yılında burak'ın da katılmasıyla bugünkü halini almıştır.

zeki açabey : vokal, akustik ve elektrik gitar, percussion, armonika
    mehmet salkım : vokal, elektrik ve akustik gitar
    orçun açabey : vokal, elektrik ve akustik gitar
    ozan eztaş : vokal ve bas gitar
    berke açabey : motivasyon
  • salı günlerinin şahane mojo grubu... performansları hakkında fikir edinmek için; www.groupyol.com adresine bakılabilir...
  • ankara istanbul treninin raydan cikmasi olayindan ucuz kurtulmus grup.. ayrica (bkz: orcun acabey)
  • başarılı sözcüğü ile yan yana anılmasında bi sakınca görmediklerim.chicago bulls performanslarını yerinde inceledim. özellikle eğlenmek üzere gelmiş, onlara biraz gaz verecek bir dinleyici kitlesi ile tadlarına doyum olmuyor. zeki'nin vokal'inin rengi ayrıca takdire değerdir,buradan hakkını verelim ve teslim edelim.
  • sahne performansları süper, yorumları da pek bir başarılı, ancak deniz atı günlerini değerlendirdiğimde chicago bulls'ta biraz daha nabza uygun şerbet verilmiş buldum ... albüm vakti gelmiş de geçiyo derim biran önce stüdyoya kapanmalılar...
  • ataşehir chicago bullsda her cumartesi çalan http://www.groupyol.com/ cover abileri.

ben pek bir eğlendim, dans ettim, bağırdım çağırdım, şarkı söyledim, solo attım, süper oldu.
    helal dedim eve geldim. budur!
  • dün gece tam keyfi yerindeyken, soldier of fortune söyleyecekken, yan masadaki ciyaklayan kızı kıramayıp kenan doğulu söylemek zorunda kalan, grup kurucularından (o ne güzel sestir be kardeşim, az daha kafamız bira bardağına girecekti şaşkınlıktan) mehmet'in yüzündeki ızdırabı gördüğüm ama sonuçta her koşulda severek dinlediğim grup..
    (bkz: eski bir şarkı duyunca of diye bağıran insan)
  • şu yaşıma kadar canlı izlediğim ve dinlediğim en iyi performansa sahip grup. sahnedeki enerjileri ve iletişimleriyle izleyicilerin beş dakika yanlarından ayrılamamalarına sebep oluyorlar. şarkı seçimleri son derece kaliteli, sesleri inanılmayacak kadar iyi, doyumsuz bir müzik ziyafeti açıkcası. dinlerken insanın kendini sahneye atası geliyor sahne fobisi olsa bile. i feel gooooood.. (bana bu şansı veren zeki'ye teşekkürlerimi bir borç bilirim)
    bundan böyle siz nerede ben orda beyler, çok memnun oldum.
hesabın var mı? giriş yap