• motoruyla tek başına 16 günde ege akdeniz turu yapan bir abla.

  allahtan başına kötü birşey gelmemiş. en son motorla türkiye turuna çıkan iki insan öldürülmüştü. ileride benim de motor chopper alıp iyice öğrenip turlara çıkma hayallerim var. çok istiyorum. umarım ben de yaşayabilirim bu zevki. ayrıca ülkemizde bir kadın olarak başardığı şey için kutlarım.

  hürriyet haberi
 • http://galeri.uludagsozluk.com/…-capsleri_17090.jpg

  üç beş daha ekle budapeşte prag viyana turunu yap dön ablacım. girme böyle atraksiyonlara... :((
 • bugün hürriyet gazetesindeki habere göre 23 günde 21 şehir dolaşan motorcu.
  habere göre "bir kendini bilmezin yaptığı tüm ülkeye mal edilmemeli. tek başına bir türk kadını ülkemizi gezebilir" demiş. aynı haberde kendisinin motosiklet kulüpleri ile görüştüğü ve kent girişlerinde motosiklet sürücüleri tarafından karşılandığı yazıyor.
  böyle bir durumda bu kadar göz önünde başına bir iş gelmeyince türkiye güvenli bir yer mi diyeceğiz? hayır. türkiye güvenli bir ülke değil. umarım başına da bir iş gelmez.
 • yamaha mt-07 moto cage ile türkiyeyi dolaşan 21 yaşındaki 2 teker sevdalısı öğrencidir.

  türkiye'de ne yaparsan yap beğendiremezsin. bir baltaya sap olamamış kekoların, evde kıç ve göbek büyütenlerin, en büyük başarısı kredi ile araba almak olanların, kocişkosuyla kahvaltıda fotoları paylaşanların, kötü uslüplarına maruz kalan *yürekli hanım kızımız.
 • tutkusunun peşinden gittiği için takdir ettiğim kişi, ama sadece bu kadar. emsalsiz bir başarı örneği, kadın olmanın zartı zurtu falan gibi övülecek bir durum değil, olayın cesaretle falan da alakası yok. bol reklamlı, sponsorlu,karşılamalı yapılan bir iş. görsel olarak dikkat çekici, çıtı pıtı, güzel bir kadın olsaydı bu kadar özgür ruh gibi yola tek başına çıkabilecek miydi? bu da merak konusu. karşısına çıkan fırsatları değerlendirmesinin devamlılığını dilerim...
 • çok yakın zamanda, 2,5 ay sürecek bir seyahate çıkacak ve tüm avrupa'yı kutuplara kadar gezecek olan motoblogger.

  henüz sponsorluk konusunda kıyafet ve sigorta dışında destek bulamadığı için kullanmakta olduğu yamaha tenere motorunu satıp daha uygun fiyatlı bir motorla yola çıkmayı planlıyor.

  yaklaşık 20,000 kilometre sürecek bu yolculuğun da "kadına şiddete son" mottosu ile gerçekleşeceğini belirtmiş.

  sponsor olmayı düşünen veya sponsor adayları ile kızımızı görüştürebilecek olan varsa https://www.facebook.com/…-yüksel-1645607039008341/ adresinden mesaj göndererek kendisine ulaşabilir.

  irtibata geçildikten sonra kısa özgeçmişini, rotasını, geçmiş seyahatlerini ve hedeflerini anlatan bir sunum gönderebilir size de.

  henüz 22 yaşında ve sosyal farkındalık yaratmak için bu kadar uğraşan bilinçli bir gencimiz varken yardımcı olmak boynumuzun borcu diye düşünüyorum.
 • türkiye'den geçmez umarım. sonu (bkz: pippa bacca) gibi olmasın kızcağızımızın.
 • sponsor bulma konusunda zorluk yaşayan ablaymış?? bir erkek olarak x bir markanın kapısını çalsam ve böyle bir projem var türkiyeyi dolaşacağım siz altıma motor verin, yakıtımı çekin vs. desem , bi siktir git kodumun apaçisi denir, hatta denmez çünkü kapıdan içeri bile sokmazlar.

  tanım : buram buram seksizm kokan ülkenin, durumu sömürücü vatandaşlarından biri...
 • avrupa turuna başlamış, çıktığı bu yolda norveç e yaklaşmış olan, cesaretini takdir ettiğim, özendiğim kızdır. yolu açık olsun*
 • norveç'e ulaşmış motosikletli kız.
hesabın var mı? giriş yap