• belçika'dan ala ala sadece bunu aldık. oysa fellaini vardı. kompany, lukaku, eden hazard... kafamıza sıçayım.
  • avrupa görmüş kezban.
  • acilen spor yapıp poposunu toparlaması gereken şarkıcı kadın.
  • türkiye cumhuriyetine belki de tarihteki en büyük zararı veren, ülkeyi satan aynı zamanda da yakın arkadaşının kocası olan biriyle beraber olmak için bilmem kaç uçak değiştirerek gizlice amerikaya giden bir kadın olmaktan çıkıp mağdur edilen boşanmış bir kadın olmuştur.

vallahi de helal olsun billahi de helal olsun şu pr çalışmasını kılıçdaroğlu becerse çoktan seçilmişti.

bizim türk milletine de diyecek bir laf yok. nedir bu boşanmış kadınlara karşı olan koşulsuz acıma duygusu.
    sanki dayak yedi, elinden malı mülkü alındı. bu olaydan sonra o ses türkiye'ye dönerse bu olayı acunun tasarladığına kesinlikle emin olucam.
    mehmet dinçerler de şirkette işleri yoluna koyacak bir kaç iş veya ucuz kredi aldıysa olay tamam.

debe editi: olayı bilmeyenler varmış sürekli soru geliyor hadise ne yapmış diye.
    (bkz: reza'nın ebru'yu hadise ile aldatması)
  • bunun ilk çıkış zamanını hatırlarım. belçikalı, fazla türkçe bilmeyen ama süper ingilizcesi olan, çıtı pıtı, avrupai ve beyonce'ye yeni rakip olarak pazarlanmıştı. sözde dünyaya açılacak ve o müthiş sesiyle milyonları kendisine hayran bırakacaktı. haliyle türk halkı da destek attı, ilgisini esirgemedi.

sonra noldu bilmem meğer gayet türkçe de biliyormuş, dünyaya açılmak filan da pek umrunda değilmiş, türkiye'nin başına kaldı.

belçika tarafından türkiye'ye yapılmış müthiş başarılı bir iteleme operasyonu olarak görüyorum kendisini.
  • siz şaka mısınız? kaan'la ilişkisi devam ederken reza olayı patladı. kaan daha da rezil olmasın diye de ilişkiyi hemen bitirmedi. kaan'ın ailesi atadan zengin bir aile sabancılar gibi sonradan görme değil. hadise hem evlenmek istiyordu hem de kaan'a "bak sen beni bıraktın ama ben senin ayarında biriyle görüşüyorum." mesajı vermek istiyordu. gerçi onların dünyasında herkes birbirinin ne olduğunu bilir. ben daha çok halka oynadı diyorum. şu an kimse reza olayını konuşmuyor. iki taraf için güzel bir işbirliği oldu. herkes bu hikayede kazançlı çıktı. bu hikayede yanan aşka inancı biten türk kızları oldu. aşkı böyle şeyler de ararlarsa onlara bu müstehak.

ayrıca kadın hakları öyle savunulmaz. sevimli gözükmek için yanına gelen, her erkek arkadaşta gardrop değiştirip, her hareketini yanındaki adama entegre edeceksin. sonra işine gelmeyince "özgürlüğümüzü sıfırlayanlara sıfır tolerans." diyeceksin. en başta sen değişirim dedin. adam haklı olarak devamını istiyor. o zamanla şimdi arasında ne değişti?

bir zahmet kadın haklarını ne hadise ne de onun türevleri savunsun. ezilen ve ismi olmayan milyonlarca kadını temsil edecek ne yaptınız? sizin bir duruşunuz mu var? sizin yanınıza erkek gelince ayarlarınız bozuluyor. kadın hakları filan size birkaç beden büyük. siz şovunuzu başka konularda yapın.

debe editi:

adı olmayan, ezilen kadınlara ses olmaya çalışan "kadın cinayetlerini durduracağız platformununa" kapatma dava açılmış. kapatma davasının 2. duruşması için 5 ekim saat 09:00’da çağlayan adliyesi’ndeymiş. ilgilenenlerin bilgisine.
  • - şu an haddini aşıyorsun... şu an aştın.
    + ben haddimi aşmak istemedim.
    - aştın
    + bizzat belirttim
    - ama aştın
    + gerçekten
    - hayır aştın serhat
    + ama
    - aştın
  • hürriyet gazetesindeki haberler gerçekten de bu ilişkinin* olduğuna dair ciddi şüpheler uyandırıyor. dün hadise bir çıkış yapmak zorundaydı ama hürriyet kurşunları teker teker atıyor. muhtemelen hafta içinde daha farklı detaylar da ortaya çıkacaktır. olay doğru ise bir süre sonra hadise’yi gözleri yaşlı bir şekilde, ay yıldızlı kolyesiyle basın toplantısı yaparken görebiliriz.
  • reza’yla ilişkisi olmadığını ortaya koyan hiçbir ifadesi bulunmayan ve şahsen ilişki yaşadıklarına yüzde yüz emin olduğum şahıs. iyi giden bir ilişkisi varken ki kötü giden bir ilişki bile olsa neden reza’ya yapıştığını, kariyerini vs neden tehlikeye attığını çok iyi biliyorum: para. kendisi de zengin ne gerek vardı diyenler olmuş. ebru neden birlikte oldu ve evlendi? kadın yılların ebru gündeş’i. sahip oldukları bir insana yeter, artar, tüm sülalesini de doyurur amma velakin öyle değildir. para her zaman artabilen, markalara erişimi açan bir şeydir öyleyse bu gibi ünlü kadınlar tabii ki ben daha da iyisine layığım diyerek paranın nereden ve nasıl geldiğine aldırmadan böyle adamları kafeslemeye çalışır. nazarımda hadise de ebru da birer para avcısıdır. ikisi de mağduru oynamaktadır, ikisi de dürüstlükten fersah fersah uzaktadır.
  • bıktım artık her yerde bu kadının haberlerini görmekten. ciddi ciddi inanan var mı mağdur falan olduğuna?
    yahu kadın bu adamı başından biliyordu ve bile bile de evlendi. hiçbir şey bilmeyen, gözü açılmamış biri değil ki yani her şeyin bilincinde bir kadın sonuçta. adam da bunu biliyordu, bu da adamı.
    reklam kokan hareketler. bazılarının gündemde kalmak için yapmayacağı yok açıkçası. işiyle gündeme gelemeyince ya giyimiyle ya da hayatlarındaki çalkantılarla gündeme geliyorlar.
    reza zarrab meselesini de hasır altı etti böylelikle. konserlerinde şovunu yaparak ekmeğini yiyor. burada "vay hadise kendinden ödün vermiyor" naraları atanlar var. e evlenene kadar çok güzel veriyordu ne oldu? o zaman da vermeseydi.
    danışıklı dövüş olarak bakıyorum evliliğine de, ayrılığına da.
hesabın var mı? giriş yap