• cagdas mi cagdas bir marka direktoru. kurumunun imaji icin demokratik kararlar almayi seviyor anlasilan

  http://www.on5yirmi5.com/…wnin-kimyasini-bozdu.html
 • borusan otomotiv'in son duyurusu ile ihale sahibi olmuş şahıs.

  (bkz: #26746680)

  " (...) haberde mini marka müdürü hakan bayülgen tarafından ifade edilen ve maksadını aşan sözler hiçbir şekilde kurum olarak borusan otomotiv, bmw ya da borusan grubu'nun yaklaşımını yansıtmamaktadır. (...)"
  hayırlı olsun.
 • kendi grubu tarafından yalanlanmış kişi.

  neymiş? pozisyon itibariyle "böyük adam"sın diye boyundan büyük laflar etmeyecekmişsin.

  adamı böyle hizaya getirirler.

  http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/19555817.asp
 • cikip bir aciklama yapar yakinda: "yanlis anlasildim. kesinlikle oyle demek istemedim. zaten benim dedem hafiz, hacca gitti. babannem ortuludur. buyuk yanlis anlasilma var".

  bu ulkede bu konuda prosedur boyle isliyor cunku.
 • kenara köşeye bi kaç kuruş istiflemiştir inşallah. hahahahahhaaaaa
 • sponsorunu kaybeden ve bu yüzden ortalığı velveleye verip olayları başka yerlere çekerek suni gündem yaratan ancak ne hikmetse olayların herhangi bir yerinde adı geçmeyen burcu çetinkaya sayesinde günah keçisi ilan edilmiş kişi. he bu arada sözlükteki değme marka müdürlerini, satış ve pazarlama profesörlerini, sosyolog, psikolog, din bilgini ve bonkör galericileri muhatap alacağını sanmıyorum.

  edit:imla
 • bana kalırsa bu adam bahsi geçen bu sözleri ve bu eylemi tek başına gerçekleştirmedi. bir sponsorluk anlaşmasını kimseye sormadan yapamayacaın gibi kimseye sormadan da bozamazsın. nihayetinde bu holdingin patronu bile önce bu konuda uzman kişilere danışıyor. gelelim yapılan açıklamaya ve borusan holdingin karşı atağına.
  görünen o ki bu durumdan rahatsız olan yetkililer bir tutum sergileyip bunun da hakan bayülgen tarafından gösterilmesini istemişler. daha sonra gelen tepki umduklarından fazla olunca günah keçisi olarak hakan bayülgen seçilmiş ve ani bir kontra ile geri vites yapıp hakan bayülgen satılarak durumdan aklanılmaya çalışılmıştır.
  bağlı bulunduğu holding tarafından piyon olarak kullanılmış kişidir.
 • i.m.i. (1986 – 1993); università degli studi di padova 94, (political science 1993-1997 ; master degree 1997 – 2000) mezuniyetleri varmıs kendisinin.. yurtdışında siyaset bilimi okuyanların genelde ulkemizin dokusunu dogru tanımlayamama problemleri oluyor herhalde..agah ugurun benzer zihniyette olmadigini bilmek insana umut veriyor hala; kim ne derse desin...
  edit:imla...
 • belediyeye girer gibi borusan'a girmiş mavi yakalı.
 • "is akdinin feshedilmesine gerek kalmadan" istifa etmistir.

  (bkz: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/19585547.asp)
hesabın var mı? giriş yap