1905 entry daha
 • cok değil 3-4 maç sonra, özellikle fb maçlarında tırnakları yedirecek yetenek. ıcaridi ile click ettiği an gs'yı bambaşka bir sezon bekliyor.
 • onana kovası sayesinde kahraman olan bitik oyuncu
 • aşırı derecede fantastik bir futbol kişisi.

  galatasaray'da 22 normalı formayı giymektedir.

  22.
  yani 2 ve 2.
  2+2 ne eder?
  4
  2*2 ne eder?
  4
  4+4 ne eder?
  8(sekiz)
  hani liverpool'un şampiyonlar ligi'nde aşırı derecede sokma rekoru kırdığı maçta attığı gol sayısı olan sekiz.

  ulan bi' minik takımcık bi' maçta nasıl 8 gol yiyebilir ya?

  bu nasıl bir küçüklük, bu nasıl bir ufaklık?

  keşke şampiyonlar ligi'nde de türk hakemleri falan olsa da minik takım cik cik beşikçik avrupa'ya her gittiğinde gelenden geçenden aşırı derecede fark yemese ya.
  çok yazık ya cidden çok üzücü bu ufak takımcık beşikçik'in durumu.
 • adamin takimi jshjhsjhsjjsh 20 yasindaki amator takimdan 6-1 yemis gelmis ziyech cöp diyor, isler gucler algi troll hakem ne oldu hakem feto olmayinca? 6 mi yediniz?
  40m eur ile chelse'de oyanmis oyuncu.
 • beklentim 0dı bu arkadaştan, zaten bedavaya denemekten zarar gelmez diye düşünmüştüm. okan hoca bu moral olarak ceset haline gelmiş adamı bile ayağa kaldırıp böyle performans almaya devam ederse, sıradaki durağı net olarak premier lig olur. premier lig bu tip büyük beklentiyle gelip darmadağın olan oyuncular ile dolu. premier lig’de şampiyonluk gören ilk ve tek türk teknik direktör olabilir okan buruk.

  okan buruk’un burda şampiyon olmasını kimse sikine takmaz ama ,ziyech ve nbombele, bu 2 oyuncuyu tekrar futbola döndürürse bütün dünya’da adını duyurur. muhtemelen kendisi de farkındadır.
 • vakar sahibi adam gibi adam. adının hakkını verdi helal olsun.
  garnacho'nun taraftara saygısız hareketinin üstüne gidip ona dalaşmak yerine 2 gol bir asist ile maçı kurtardı.
  hem iş hem intikam.
 • 29 kasım 2023 'da oynanan galatasaray manchester united maçını eğer kaybetseydik şampiyonlar ligi grubundan çıkmak ya da avrupa liginde devam edebilmek için diğer maça bakmak zorunda kalacaktık. yani aldığımız 1 puan direkt rakibimizden olduğu için onların da kaybettiği 2 puan oldu. şimdi yenersek kimseye bakmadan çıkacağız, yenilirsek de manchester bayern'i yenemediği takdirde avrupa liginde devam edeceğiz.

  bize bu avantajı getiren oyuncu kendisidir. şampiyonlar liginde en kritik yerde bu katkıyı yapması çok değerliydi.

  her ne kadar maç sonları six packlerini gösterip, gelin yalayın demese de, takım için değerli oyuncu. daha da iyi olacak.

  ligi tek başına bükebilecek kalitede oyuncu.
 • ziyech fena degil de ciksin oynasin. ligin yarisi gelmis bu adami digerleri gibi her mac 11'e yazamiyorsun. oliveira daha düz bir oyuncuydu ama adami her maç ilk 11'de görürdün mesela..
 • "istemesi" halinde, tek başına alamayacağı maç yok.
  bana bu hissiyatı veren futbolcudur.
 • adamın futbol aklı ligin üstünde. inanılmaz bir oyun görüşü var. son golde kerem attığı pası güzel kontrol edip, iyi bir vuruşla gole çevirince çok sevindi. belli ki bu kaliteyi ve şampiyonlar ligi heyecanını özlemiş. umarım fiziksel olarak biraz daha iyi duruma gelir be bizde 2-3 sene daha kalır.

  not : gs
137 entry daha
hesabın var mı? giriş yap