• (bkz: peggy olson)
  • valla annem karnında ur var diye gezmiş 9 ay, sonra hastaneye bir gidiyor beni doğurup eve dönüyor. adımı da bunun şerefine urcan koyuyor.

şaka la, ama urcan koysaymış efsane olurmuş.

9 ay hamileliği anlamamak bana da saçma geliyor ama anneye da yalancı diyemiyoruz işte.
  • imkansiz birseydir. ha karninda ur var diye dusunur öyle sanir o ayri.
  • kocasının yüzünde biliyorsundur da söylememişsindir ifadesi yaratan olay. kocası çocuk istemiyor olabilir, 20 yıldır da yapmadıklarına göre.
  • en büyük paranoyam. internette buna dair pek çok öykü dolaşıyor, merak eden açıp okusun. en son da bir arkadaşımdan 9 ay boyunca gebe olduğunu anlamayıp yine bu haberdeki kadın gibi karın ağrısı ile hastaneye giden kadının doğurup çıkması olayını dinledim; aniden baba olan bir erkek ve hazırlıksız anne olan bir kadın... o günden beri cinsel ilişki bana haram oldu. 2-3 koruma önlemi falan aynı anda düşünüyorum artık. ama en güzeli abstinence.
  • hamile oldugunu öğreniyor,inkar yolunu secerek kendini hamile olmadığına inandırıyor.sonra aylar içinde hormonlar ve psikolojik gelgitlerle unutuyor hamileliği.kocası da sallamayan biriyse iyice boşlayıp doğum yaptığında gerçekle yüzleşiyor.biz buna psikolojide skertel sendromu diyoruz..ha liverpool üst olur ??
  • yuh artık. hadi diyelim ilk üç ay anlamadın ki bu bile imkansız.9 ay nasıl anlamazsın be kadın. hadi sen anlamadın kocan nasıl anlamadı değişik doğrusu.
  • menapoza yakın yaşlardaki kilolu kadınların başına gelmesi çok da imkansız olmayan hadise.
  • şimdi bizim küçük kasabada bir öğrencimin annesinin başına geldi bu olay. kadının üç oğlu var.ortanca olan benim lise sondaki ogrencim. onun büyüğü askere gidiyor doğumdan önceki gün. küçük de ilkokulda. abla perde yikamis asmaya çalışırken sancilaniyor. banyoya giderken şimdi rahmetli eltisine bağırıyor üst kata. elti ambulans cagiriyor ama bizim abla küvette doğuruyor bile çocuğu. ikisi de o an öğreniyorlar. eltinin urlarla başı dertte, o sebepten öldü sonra kadın zaten, bizim abla da ur var herhalde diyor da hastaneye giden yok. eğitimsiz değil, cahil değil. ihmalkarlik!

neyse dördüncü de erkek oldu. *
  • tekmelediginde ne dusundu acaba? ur canlandi falan mi? enteresan bir haber.. cok inandirici degil gibi. hadi gercek, peki bu surecte yedikleri ictikleri neydi? bebek saglikliysa, ki oyle gorunuyor, gerisi onemli degil diyelim madem.
hesabın var mı? giriş yap