6220 entry daha
  • kusura bakmayın ama bu durum kalitesiz kadınlardan kaynaklanıyor, kaliteli eğitim seviyesi düzgün kültür seviyesi yüksek bi kadının barzo bi tiple kahve bile içeceğini düşünmüyorum
  • efendi adam değil sıkıcı adam, piç değil eğlenceli adam. mesele tam da bu.
  • piçlik dendiğinde şerefsizliğin o.ç olmanın akla gelmesi psikolojinin ilgi alanına giriyor aslında. ne istediğini bilen, gerektiğinde ondan taviz vermeyen, muhtaçlık ve yokluk hissettirmeyen nezaket sahibi adam her zaman makbuldür. bazı hedeflere ulaşmak için yavşakça yaklaşan adam tarafımızca (erkekler) zaten bilinir ki kadın bunu 8 km öteden anlar. adım atamayan, cesaret edemeyen, reddedilme riskini bile alamayan adama neden vasıfsız eleman değil de efendi diyoruz onu da anlamıyorum.

bahsettiğim noktalar kadın için de geçerli tabii. hepimizin en değerli varlığı zaman. kaybettirenle uğraşmaya gerek yok.

edit: parantez
  • sevgisiz büyüyen kadınların tercih ettiği erkekler kendileri seven erkekleri görünce tiksiniyorlar ama birileri onlara bok gibi davranınca hoşlarına gidiyor gerçekten türk kadınlarını anlamak zor.
  • yalnız bu sadece hatunların tercihi değil bence, nerden biliyosun diye sormayın.
  • alakası var mı bilmiyorum ama bir kadın bana erkeklere sığınmak istediğini söylemişti.

bu da bana garip geldi. insan çocukken anne, babaya sığınır, büyüdükten sonra tanrıya sığınır. fakat kadın ve erkek eşittir. o yüzden bir kadının bir erkeğe sığınmak istemesi onda kişilik bozukluğu olduğunu gösterir.
  • piç adamın kendine kasmayışından olabilir. efendi olucam diye kasa kasa konuşmak çok sıkıcı değil mi be abi.
  • (bkz: nejat işler)
309 entry daha
hesabın var mı? giriş yap