• etrafındaki bütün erkekler hıyardır. "bunun kesin sevgilisi vardır hiç bulaşmiyim", "piyuu hayatta bakmaz bu hatun benim meymenetsiz suratıma" diye diye sap bırakmışlardır kendisini.
  • boncuktur kensidi. herkesin onu sevdiğini bilir. sevgilisi olsa etrafındaki sayının azalacağını bildiğinden kimseyle sevgili olmaz. herkesle gezer kimseye vermez.
  • var dı benim böyle bir tanıdığım , neden olmuyor diye de söylenir dururdu...

kendi gözlemime göre , güzellikten başka hiç bir artısı olmadığı içindi... sonuçta çok güzel ama iki laf edemeyeceğin birile çıkıcağına git barbie ile çık ama di mi?
  • fındık fıstık işinde olan kızdır. malı memleketinden bizzat getirir ama satmaz.
  • buffer overflow ile stack overflow arası bir kavram.
    almıyor işte kafa ne yapalım.
  • bir gün bulacağı beyaz atlı prensin cinsel organının da en az atınki kadar büyük olması gereken kız. yoksa o ateşi söndürmek için x tane beyaz atlı prens gerekebilir.
  • kendi seçimiyse problem yok. saygı duyarım -duymayabilirim de garantisi yok*-

tabi önce yaşına da bakmak lazım... hani henüz 19- 20 yaşlarında bir çıtırsa ve de bu durumdan şikayet edip duruyorsa "olur güzelim daha gençsin gel bakayım yamacıma" diyerek teselli edilebilir.

ama yaşı olmuş 25-26-27-28(uzar gider) vs... vs... ve aynı zamanda sevgilisi olmadığı için hayıflanıyorsa durup düşünmekte fayda var... zira hem güzel, hem sevgili istediği halde olmuyorsa kesin bi kusuru vardır... topukları yağlayıp kaçacaksın arkadaş. ben anlamam güzel müzel... ya psikopat bir şizofrendir ya da vampir. olmadı kedidir kedi. vardır işte bi bokluk annem konuşturma beni... evet.
hesabın var mı? giriş yap