• kemal kılıçdaroğlu kendisi hakkında yalakadan sanatçı olmaz demiş. kendisi yalaka olmasaydı da sanatçı değildi zaten, orayı atlamış olsa gerek. hülya avşar da çıkmış demiş ki, kendi görüşüdür benim 31 yıllık sanat hayatımdan şüphem yok. 31 yıl öncesi 1983 yılıdır. hülya avşar'ın güzellik yarışmasında 1. seçildiği senedir. yani kendisi güzellik yarışmasında 1. olduğu andan itibaren sanatçıdır? vay arkadaş. kadın sanatçı doğmuş resmen. bana bir yabancı adam sorsa bu kadın necidir diye, cevap veremem lan. şarkıcı mı kendisi? sesi mi güzel? ses sanatçısı mı? aktris mi? yeminle 5 dakika düşünür, acun'un yanında kadrolu jüri cevabı veririm. bir de 31 yıllık sanat yaşantısı varmış. vay arkadaş, ne kadar kolay bu ülkede sanatçı olmak.
  • nodullu detone sesiyle sarkici oldugunu iddia eden, baldir bacak sov ile averaj turk erkeginin zevkine hitap eden, fingirdeyip insanlara laubali ve densiz satasmalariyla eglendirici ve cekici oldugunu sanan, sagduyu sahibi insanlarin seyretmeye dayanamadigi artis namzedi
  • yuzunun rakibi olmadigi kanaatindeyim.

buyuyunce konan edit: yuzsuzlugunun de...
  • şu an ntv'de güya sinema hakkında konuşuyor ve ben ekran karşısında sinirden kendimi sikecem. yok bir filmin esas başarısı gişeymiş, yok esas sinema popüler olanmış, yok zeki demirkubuz nuri bilge ceylan tarzı, "seyirciye ulaşamayan" filmleri anlamıyormuşmuş, yok popüler olup da bizi "güldüren!" filmler "sanat" değil miymişmiş, yok kendisi yetkili olsa oscar adaylığına recep ivedik'i gönderirmiş.

bi de tepki çekeceğini bildiği için iki cümlenin arasına habire, "ama nuri bilge ceylan da çok büyük bi yönetmen tabi ama.." lar falan sıkıştırıyor.. allaaaaah, beynim yandı lan..

kadına türkiye'nin en iyi yönetmeni sizce kim dediler. babam ve oğlum.. ııı.. diye takıldı kaldı. moderatör "çağan ırmak" diye hatırlattı. "hah evet çağan ırmak" dedi.

ekran karşısında kurduğum cümleleri şuraya, gg yüzünden yazamıyorum, sonra diyorlar ekşi sözlük'te herkese hakaret ediliyor.. hani lan? edemiyorum işte amk.

"sinema"nın, sanatın, ne olduğunu anlamadığı yüz metre öteden belli olan bu kadına da türkiye'nin en büyük film festivalinde "jüri başkanlığı" yaptırıyorlar. sonra da diyorlar türkiye'de sinema niye gelişmiyor.. vay arkadaş yaa!

kendisini bir koltuğa bağlayıp bela tarr ve yasujiro ozu diskografilerini baştan sona izletmek istiyorum. sanırım şahsına yapılacak en büyük işkence bu olur.

edit: ben bu entry'i girerken sinirden ellerim titrediği için benden önce bi kaç arkadaş daha yazmış. açın izleyin de ibret alın. ya da yok lan kendinize bu işkenceyi yapmayın. ben ettim siz etmeyin.
  • paylaştığı fotoğrafın altındaki yorumlardan biri sabah sabah yarmıştır.

"gerçekten çok güzelsiniz, ikiniz de."
  • http://www.ntvmsnbc.com/id/25215681/

tarkan kim yeaa, bir metrelik adam demiş kişi, kendisi 190cm selvidir*.
  • bir alışveriş merkezinde yan masama oturmuşlardı. yanında kızı zehra ve bir kadın vardı. tanımıyorum ama kadını. bunlar muhabbet ederken zehra annesinin cüzdanından alıyor bir elli lira hoop bir mağazaya dalıyor, hani kasanın önünde bir yerlere yardım için para attıkları kilitli bir yer var ya, oraya atıyor parayı. geri geliyor, bu sefer yüz lira alıyor aynen başka bir mağazaya dalıyor, yine yardım kasasına bırakıyor geri çıkıyor, yine geliyor, bir yüzlük daha alıyor, yine aynı muhabbet. bir kaç kere daha gitti geldi bu. yani ayak üstü kafadan bir asgari ücreti bıraktı oraya kız. ben de öyle izliyorum. hülya avşar'da bakıyor arada ama ses çıkarmıyor. ulan dedim, ne şanslı çocuklar var be. aynısını biz yapsak ufakken, alsak böyle cüzdandan bıraksak kafamıza göre. böyle sürekli de değil, bir kere... kimbilir ne yaparlardı. neyse sonra kalktılar, herhalde farketti baktığımı, yanımdan geçerken kalkmalıyız yoksa iflas edicem dedi güldü. ben de güldüm. dedim içimden sen zor iflas edersin.
  • millete simit yeme öğüdü veren yeteneksiz şarkıcı. hayatındaki tek başarısı ricky martin in götünü ellemek olan kişi ayrıca. çok ülkeyi düşünüyorsa malvarlığını hazineye bağışlamaya davet ediyorum kendisini
  • "...ama gelgelelim benim durum vahim. annem deliriyor galiba. sakin olmalıyım!"

bu cumleleri kuran bir kızım olsa, kendimi nobel edebiyat ödülü kazanmış sayarım. "gelgelelim" ne lan? çocuktaki dedikodu jargonuna bak.
hesabın var mı? giriş yap