946 entry daha
  • doğruluğunu bilmem, bir daha da görmedim zaten: yıllar önce okuduğum bir köşe yazısında ibrahim kalın'ın ürdün'den getirilen arap bir yetim olduğu falan yazıyordu.

dediğim gibi yazıyı bir kere okudum, bir daha rastlamadım.
  • (bkz: tr 326)

mit başkanı olacağı söyleniyor, böylesi birinin mit başkanı olması en mahrem kurumlardan biri olan istihbaratımız için intihar gibi olacaktır.
  • büyük adammış gibi lanse edilmeye çalışılan '150 yıldır modernleşme adı altında başkalarının hikayeleri anlatıldı' babında cümlelerle bütün tanzimat ittihat cumhuriyet aydınlanma ruhuna karşı. geçmişi klasik; atatürk-laiklik-cumhuriyet düşmanı fetullah gülen aşığı. dinci takılan, ihanete tandanslı ajanımsı akp'li. (bkz: tr-326) harbiden mit'i buna mı verecez ya xd
  • mit'e geçerse,fuat doğu'dan sonra cia'in istihbarat üzerindeki en açık seçik hareketi olur. ikinci bir istanbul istasyonu vakası gelmez umarım.
  • mit'in başına geçecek tecrübesi olduğunu düşünmüyorum. dış işlerine daha uygun olduğu aşikar. eski cumhurbaşkanı sözcüsü
  • müstakbel milli istihbarat teşkilatı başkanı.
    mhp'nin (bkz: milliyetçi hareket partisi) sitesinde şöyle bir şey yer alıyor.

edit: mit başkanı olduktan sonraki profil fotoğrafı.
  • böyle bir tweet e rast geldim link
  • olum bu adam türkücüymüş la:) adam mit'e başkan olacak bir de.neşet ertaş bağlama ile operasyon yapacak yurtdışında puhahhahhahhahahhah
    link:https://www.youtube.com/…&ab_channel=pollproduction
  • dış işlerine getirilmesi gereken kişiydi. hakan fidan biraz yanlış karar olmuş
  • mit’in başına geçmesi beklenen kişi.

ben kendisinin dışişlerine, fidan’ı ise içişlerinde olmasını isterdim ama erdoğan sanırım hakan fidan’dan boşalan mit başkanlığı için en güvendiği isim olan kalın’ı buraya kaydırdığı için böyle bir tercihte bulunmuş.

hayırlı olsun.
103 entry daha
hesabın var mı? giriş yap