*

 • kendisi sozlugumuzun mock caterpillar'idir, tipten de benziyorlar ustelik.

  #31054605
 • muhammed yavuz 24 yasinda, arkadaslari ona mami diyor.

  (bkz: allah torpiline zeval vermesin)
 • türkiyenin değil dünyanın en iyi üniversitelerinden birini bitirdiğinden dolayı olsa gerek iş tecrübesine pek bakılmamıştır sanırım. gerçi pizzacılar bile kurye işe alırken tecrübe arıyor ama sanırım bişey icat etti arkadaşımız.

  otturgaçlı göttürgeçin mucidi olduğunu düşündüğüm kişidir ayrıca. sır gibi saklanıyor. sonuçta icat eden kişiyi de el altından müdür yapmışlar olsa gerek.

  edit: konulu videolarda ptt genel müdürünün şakacı tavırları olması da manidardır.zamanlaması manidar diyelim de hüseyin reisle söz birliği yapmış olalım.
 • akbili ağzına yüzüne basıp, turnikeyi taşaklarımla itip, geçip gidesim geldi.
  (bkz: metrobüs)
 • donald trump başarı öyküm, sıfırdan yükselişim diye kitaplar yazadursun, bu kardeşimiz donald trump'a toz attırmıştır.

  başarı öyküm diye bi kitap yazarsa, fen lisesi öğrencileri için 100 tane alıp dağıtıcam.
 • sağlam tanıdıkları olan kimsedir.

  ancak acı olan şudur ki sözlükte dikkat çekmek adına yanlış bilgi aksettiren ya da ne okuduğuna dikkat etmeyen yazarların varlığı. bahsi geçen muhammed yavuz iett bilgi teknolojileri genel müdürü falan değil. muhtemelen öyle bir makam da yok. ilk gönderide verilen screenshot'ta da linkin kendisinde de "bilgi teknolojileri müdürü" yazıyor.

  ardından bir sürü insan linklere tıklamaya zahmet etmeden, bu kişiye "o yaşta genel müdür mü olur" diye geçiriyor.

  gerçekleri doğru ve olduğu gibi öğrenip aktarmadığımız sürece, muhammed yavuz gibi torpilinin kaynağı belli olmayan adamlara karşı zerre şansımız olmayacak.
 • kankası bu arkadaş ta "orta derece" ingilizce bilen, yüksek lisans yapan 87'li proje ve inşaat müdürü;
  http://www.iett.gov.tr/…netimsemasi/sukru-tercan/73
 • iett bünyesindeki şöförlerin kıyafetlerini yeniden tasarlayarak normal ayakkabı yerine sorunlar karşısında daha güzel tekme attıkları için çelik burunlu iş ayakkabısı fikrini öne sürerek bir önceki genel müdürün "ben bunu nasıl düşünemedim" şeklinde düşünüp, intihar etmesine neden olmuş ve bu süper fikri sayesinde ikinci senin sonunda genel müdür olmuş kişi. demek ki neymiş çelik önemli maddeymiş.
 • üniversiteden sınıf arkadaşımdır kendisi. sınavlar ve projelerde sürekli çakallık peşinde koşup, çancı dediğimiz elemanlarla 'kanki' geçinen bir tiptir. tüm bunlar yetmezmiş gibi, hocalarla da aramızı iyi tutalım. maksat işlerimiz yürüsün. şunu da belirteyim, bir kötülüğünü görmedim. ama o sınav öncesi 2 puan fazla almak için attığın taklaları unutmadık muhammed.
hesabın var mı? giriş yap