• oy verdikleri yönde, araplara uygun bir coğrafyaya doğru ilerlemektedirler.

tutarlıdır, yardım edecek herhangi bir durum yok.
  • https://www.hurriyet.com.tr/…tek-oy-cikmadi-7008697
    destek verin tabii. destek verin ki bir daha ki seçimde cumhur ittifakına %99 oy verip o taş ocağını yaptırsınlar.
  • siz de cumhur ittifakı'na oy vermeyeceğinizin sözünü verin önce.
  • (bkz: svihs)
  • sen destek verirsin, seni alır polis, onlara masum yerel halk der.

özlü bir anne sözünün dediği gibi: "yavrıım, dövüşsünler, sen karışma. onlar barışır sen kötü olursun".
  • (bkz: niden)
  • gelirdik de pandemi yasakları var yolları kapalı. nasıl geleceğiz?
  • hahahhahahhahhahhahhahhaahahahhahahhahahhaaa
  • bu kadar gerizekalıyı bir arada görmek sadece ekşi sözlük sayesinde mümkün oluyor. inanılmaz bir doğa olayısınız sevgili suser'lar.

rize komple akp'li olsa da oranın yok olan kaynakları ankara'daki beni de ilgilendirir. basit bir mantık. gezi parkındaki ağaçların kesilmesi de hepimizi alakadar etmişti. avustralya'da yanan ormanlar da aynı derecede benim problemim. burada rize'lilerden intkam almış olmuyoruz, rize'deki veya yeterince eğitim almayıp kandırılmaya müsait hale gelmiş başka yerdeki halkın verdiği oyların bedelini ödemeye devam ediyoruz.

ne olursa olsun desteği hak eden çağrıdır. rte'nin tuzu kuru, zaten bikaç seneye kendisine nanaykentten dubleks daire verecekler. bu iklim kriziyle yaşamak zorunda kalacak olan biziz. verdikleri oyu siktiredip destek olalım, savaşımızı başka cephede kazanırız.

edit: allaşkına yarım aklınızla mesaj çekip durmayın. rize'liler üzülsün diye cengiz'in zengin olmasını desteklemek ve hükümet değiştikten sonra da maruz kalacağımız kuraklığı göze almak muazzam bir enayilik gerektirir. burası bu adamların dükkanı değil. doğasına verilen zarar sadece akp'lileri vurmuyor. küçümseyip bok attığınız rize'liden pek farkınız yok ya aynı hıyarlık aynı cahillik. beyniniz yakmadığı için oksijene pek ihtiyacınız yok gibi, ağaç konusunu kolay aşmanız yavaş yavaş anlam kazanıyor.
  • ikizderelilere değil; ikizdere'ye; oranın tabiatına üzülüyorum. aynı güruh, gezi parkı zamanında "üç beş ağaç için toplanan çapulcular" deyip oradaki gençleri terörist bellemişlerdi. demek ki iş öyle değilmiş şimdi bunu anlamışlardır umarım iş işten geçmiş olsa da.
hesabın var mı? giriş yap