• gözyaşlarıyla istenen bir destek çağrısıdır.

  kaynak
  kaynak 2

  her ne kadar seçimlerde %97 oranında cumhur ittifakına oy vermiş olsalar da insan üzülüyor. fakat biz ne yapabiliriz ki? anca böyle sosyal medya ortamlarında paylaşırız işte, başka da bir şey yapmaya gücümüz yok. sizin oylarınız yüzünden sadece sosyal medyadan paylaşım yapabiliyoruz. o da diken üstünde.

  --- spoiler ---

  rize ikizdere'de bulunan işkencedere vadisi'nde, akp'ye yakınlığıyla bilinen mehmet cengiz'in sahibi olduğu cengiz inşaat tarafından yapılmak istenen taş ocağına karşı protestolar devam ediyor.
  iş makinelerini durdurmak için protesto yapmak isteyen bir kadın, ormanda kaybolduğu sırada çektiği videoda gözyaşlarıyla destek istedi.
  çektiği videoyu paylaşan kadın, yaşadıklarını anlatarak "ormanda kaybolduk, diken içindeyiz. lütfen destek verin, 3-5 kişiyle yapabileceğimiz bir şey değil" ifadeleriyle taş ocağına karşı yapılan protestolara destek istedi.

  --- spoiler ---
 • oy verdikleri yönde, araplara uygun bir coğrafyaya doğru ilerlemektedirler.

  tutarlıdır, yardım edecek herhangi bir durum yok.
 • https://www.hurriyet.com.tr/…tek-oy-cikmadi-7008697
  destek verin tabii. destek verin ki bir daha ki seçimde cumhur ittifakına %99 oy verip o taş ocağını yaptırsınlar.
 • siz de cumhur ittifakı'na oy vermeyeceğinizin sözünü verin önce.
 • (bkz: svihs)
 • sen destek verirsin, seni alır polis, onlara masum yerel halk der.

  özlü bir anne sözünün dediği gibi: "yavrıım, dövüşsünler, sen karışma. onlar barışır sen kötü olursun".
 • (bkz: niden)
 • gelirdik de pandemi yasakları var yolları kapalı. nasıl geleceğiz?
 • hahahhahahhahhahhahhahhaahahahhahahhahahhaaa
 • bu kadar gerizekalıyı bir arada görmek sadece ekşi sözlük sayesinde mümkün oluyor. inanılmaz bir doğa olayısınız sevgili suser'lar.

  rize komple akp'li olsa da oranın yok olan kaynakları ankara'daki beni de ilgilendirir. basit bir mantık. gezi parkındaki ağaçların kesilmesi de hepimizi alakadar etmişti. avustralya'da yanan ormanlar da aynı derecede benim problemim. burada rize'lilerden intkam almış olmuyoruz, rize'deki veya yeterince eğitim almayıp kandırılmaya müsait hale gelmiş başka yerdeki halkın verdiği oyların bedelini ödemeye devam ediyoruz.

  ne olursa olsun desteği hak eden çağrıdır. rte'nin tuzu kuru, zaten bikaç seneye kendisine nanaykentten dubleks daire verecekler. bu iklim kriziyle yaşamak zorunda kalacak olan biziz. verdikleri oyu siktiredip destek olalım, savaşımızı başka cephede kazanırız.

  edit: allaşkına yarım aklınızla mesaj çekip durmayın. rize'liler üzülsün diye cengiz'in zengin olmasını desteklemek ve hükümet değiştikten sonra da maruz kalacağımız kuraklığı göze almak muazzam bir enayilik gerektirir. burası bu adamların dükkanı değil. doğasına verilen zarar sadece akp'lileri vurmuyor. küçümseyip bok attığınız rize'liden pek farkınız yok ya aynı hıyarlık aynı cahillik. beyniniz yakmadığı için oksijene pek ihtiyacınız yok gibi, ağaç konusunu kolay aşmanız yavaş yavaş anlam kazanıyor.
hesabın var mı? giriş yap