• iğrençlik olarak özetleyebiliriz.
    ama özellikle fazla yakınlaşmaya çalışmak, tüm hesapları ödemeye çalışmak gibi dallamalıklar üst sıralarda yer alır.
  • eger bi bara gidilirse sarho$ olup hatuna sarkmak,kusmak vb..
  • sinemaya gitmek, toplu tasima araclari kullanmak (sicakta, terli bir bicimde sikisik minibuste, ayakta dikilmek herseyi bir anda yok edebilir), spagetti gibi yenmesi zor seyler yemek, yemekten sonra kurdan kullanmak, bulusma esnasinda cep telefonuyla cok oynamak (surekli mesaj yazmak vs), saate cok bakmak, seni opebilir miyim sorusunu sormak, etrafta baska bir tanidik gorunce o kisiyle uzun uzun konusmak hatta grubu 3'lemek, cok espiri yapmaya calismak, karsi tarafin sikinde olmayan seyleri anlatmak, surekli gulumsemek icin kasmak, etraftaki baska karsi cinslerle goz temasina girmeye calismak, bira icmek, ne yapilacagi hakkinda bir kararsizlik aninda "sen bilirsin.. sen karar ver" demek, cok zeki karizmatik gorunmeye calismak, eski iliskilerinden bahsetmek, cok fazla hayal kurmak, bulusma senaryosunu onceden kafada yazmaya calismak.
  • bulu$ma noktasına geç gidip, "ehi, ehi, $eeey, kayboldum da, pek bilmem yolları da..." demek. en yakın yükseltiden tepe üstü atla daha iyi... (bkz: kendimden biliyorum)
  • 2002: hesabı hatun kişiye ödetmek

2006 edit: yapilabilir neden olmasin

2014 edit: hesabi hatun kisiye odetmek

uzaydan gelen edit: hesabı sürekli hatun kişinin ödemesi ve bundan memnuniyet duyması
  • kendini olduğundan farklı göstermek.
  • paradan konuşmak, işten konuşmak, siyaset konuşmak, din konuşmak, karşındakini baymak, yapay olmak, kendisi gibi olamamak, komik olmaya çalışmak, bunu başaramayıp gülünç olmak.
  • karsi tarafin size ters gelen kusurlu hareketlerden bazilari ya da biri hakkinda kasarak uzun uzadiya konusmasi halinde "su guzel ortami bozuyosun" dememek**.
  • hatun kısmının erkek kişiye "arkamda bir şey var mı?"/"orkidim belli olmuyor değil mi?" türünden bir soru yöneltmesi, ya da erkek kısmının hatun kişiye sabah ereksiyonu hezeyanlarını anlatması..
hesabın var mı? giriş yap