• rahat olamadığınızdan yaptığınız hatalardır. bi koyverin amk! ilk görüşmelerdeki klasik götünü yiyim cümlelerini artık herkes ezberledi. bunları yapmak yerine daha eğlenceli şeyler bulun kendinize.
  • baktın kız/çocuk ilgini çekti, çok hoşlandın ondan, normalde yapmaktan hoşlanmadığın şeyleri sen de seviyormuşsun gibi anlatman. ortak yön yaratabilmek adına yapılan bu iş esasında ileride sıkıntı doğurabilir. mesela, kız/çocuk sinemaya gitmeyi çok sevdiğini söyler ve hayatında sinemaya gidip de izlediğin tek filmin örümcek adam olmasına rağmen sen de dersin sinemayı seviyorum diye. zaman geçer aktivite olarak sinemaya gidelim der karşı taraf ama sen istemediğini, sevmediğini söylersen sıkıntı olur.
  • erkekler için: fazla susmak
    kadınlar için: fazla konuşmak
  • değer verdiğini ve ilgilendiğini fazla belli etmek.

sonra adamın / kadının götü bir kalkar, önünü alamazsın. başlamadan biter, sonu hüsran olur.
  • karşındakini dinlemek için yeterince vakit ayırmayıp, sürekli kendinden bahsetmek.
  • konuşacak konu kalmayınca cepteki iddaa kuponunu iki parmak arasına sıkıştırıp elin tersiyle masaya, kızın önüne fırlatmak suretiyle "aha bak tek maçtan yattı dün akşam" demek de bunlara örnektir.
  • pes oynamak. zira ilk buluşmada bu yapılınca asker arkadaşı moduna geçebiliyorsun. kız olup da pes oynama konusundaki isteğim sadece sınav stresi sebebiyleydi. oysaki çok da güzeldi muhabbet, tam ortak kitaplar falan bulmuştuk. keşke yapmasaymışım. finaller yaramıyor bazı insanlara.

gereksiz yere gerginleşip, iyice stres olup asık suratlı kalmak. iki taraf için de eziyete dönüşüyor durum.

farkında olmadan fazla gevşeyip çok konuşmak. uzun uzun cümle kurmak. kesin kafası şişmiştir o gün. bir daha yapmadım bu hatayı.

çok paspal görünmek. önceki gece 1 saat uyuyup, sabah üşenip duş al kot tshirt giy fırla modunda evden çıkmak.

her defasında tekrarladığımı fark ettiğim bir hata daha var. karşındaki ilişkiden beklentilerini öğrenmeye çalıştığında 'ilgiye, boğulmaya gelemek, bunalırım.' diyememek. desem alınacakmış gibi geliyor ve ben bu konuda tek kelime edemiyorum. bu en fenası, en kötüsü.
  • zaten ilk olarak zilzurna gitmeyin bluşmaya. hadi hayvansınız ve zilzurna gittiniz ama yinede işler yolunda gibi, sakın ola etraftaki diğer insanların gazına gelip ayağa kalkıp hayvan gibi nara atmayın mekanda * efendi olun, adam olun lan akjshdkash
  • zaman,mekan ve kişi üçlemesinde "üç doğru" bulunduğunda, sonrasında hatırlanmak üzere güzel anlar kumbarasında biriktirilen tasarruflardır. tebessüme ihtiyaç duyulduğunda bozdur bozdur kullan vesselam......
  • sadece konusmus olmak icin dusunmeden konusmak. 16 yasimdayken karsima pat diye benimle yaşıt, guzelce bir kiz oturttular ve "hadi tanisin" dediler.

- kac yasind...
    - oniki!!
hesabın var mı? giriş yap