• nereye gidiyorsunuz arkadaş alt üstü kahve satıyorlar ne ipuçundan bahsediyorsunuz .
  • kasılmayın. gidin kahve için. siz para ödeyeceksiniz hizmet ve ürün bekliyorsunuz. onlar size lütufta bulunmuyor. sanki mabede giriyoz.
  • orta kahvenin maliyeti 0.65 tl dir. lazım olursa. sert seviyorsanız tek içeceğiniz ristretto bianco dur. soğuk sert yok mu dersen var derim hemen; espresso frappuccino. tatlı istiyorum ben hatta kahve de olmasın dersen. orada dur derim, milk shake iç o zaman der uzaklaşırım.
  • burada yazılanlara aldanmayın. mahalle kahvesinden daha samimi ve daha iyi bir hizmet almak istermisin, git starbucks'a. italyanca olan kahve isimlerini bilmiyor musun ? siktir et. siparişini alan çalışandan yardım iste, nasıl bir tad aradığını anlat, o sana güleryüzle yardımcı olacaktır. aldın beğenmedin mi, ''bu ne biçim kahve''yi hayvanca söylemediğin vakit alıp güleryüzle değiştireceklerdir. defaat ve defaatle başa gelmiştir..
    kafanı mı dinlemek istiyorsun, git otur alma kahveni etrafı izle sonra yine içmek istemedin mi, içme. sıkılınca çıkar gidersin dükkandan, kimse sana karışmaz-darlamaz. istanbul istiklal/bebek'de ki kadar popüler olmayanlarında it yok uğursuz yok.

tabi siz alışmışsanız hanzo garsonlar ve aynı ürünün 2 farklı zamanda ki tadlarının birbirine uyum sağlamamasına, siz alışmışsanız tad'a hizmete değil de marka takıntısına e o zaman da gidin starbucks'a en azından ülkemizde ki marka takıntınızın ihtiyacını gidermiş olursunuz. hem gelen karılar da güzel.
  • tatli seviyor iseniz efenim, orta boy ustune cikolata sosu ilaveli bir white chocolate mocha ve yaninda minik karamelli wafflelari denemeniz gerekenlerdendir.
  • valla biz yeri geldiğinde elli kuruşluk nescafeye para bulamıyoruz, görüyoruz ki yazarlar pek bi cool takılıyorlar. gidildiğine anlamadığım anlamayacağım yer.

basın eksiye bakiyim.
  • başlığı görünce gülümsedim. ben ilk defa gittiğimde içeri girip sipariş verememiştim arkadaşa ne alıyosan bana da ondan al dedim neyse bizimki girdi içeri ama onunda benden farkı yok milleti izliyor millet nasıl yapıyor önce para mı veriliyor ürünler nasıl telafuz ediliyor diye bakıyor bende ona bakıyorum tam bizimki siparişi kekeleyerek verecek o sırada içeri 30'larının başında bi adam girdi baristadaki hatun ona direk günaydın dedi ama adamda öyle bi enerji var ki ışıklar içinde yürüyor resmen adam. barista buna baktı her zamankinden mi emre bey dedi emre beyde gülümseyerek evet dedi bizimki de adres sordu dışarı çıktık siktir olduk bir yerde kır pidesi yedik
  • ne tavsiyesi arkadaşlar, bu kadar eziklik olmaz.
  • evine gidip yapacağın makarnaya salça bulamıyorsan gitme arkadaşım. sen asgari ücretle çalışırken ayfon 6 plas da alıyorsundur o yüzden bu illetten kurtulmaya nereden başlasan kardır.

evet fakirim, keyfim yok.
  • "kardeş biz burada ayakta mı bekleyeceğiz? bizim kahveci hilmi abi bile oraleti masamıza kadar getiriyor. getirirken iskambilin üzerine dökmemeye de dikkat ediyor." diye tepki verin. insanların "hanzoya bak lan" şeklindeki bakışlarına karşılık kendinizi gurur dolu hissedin.
hesabın var mı? giriş yap