805 entry daha
  • fa cup finalinin ilk dakikasında enfes bir gol atarak takımını manchester united karşısında öne geçirmiş top tepici.
  • pep bunu 1 sene daha salmaz bence. adam kariyer topunu oynadi bu sene nerdeyse.
  • büyük maçların büyük starı, city'nin kaptanı, dünya üzerindeki en winner türk oyuncu, gerçek bir galatasaraylı. bize geldiğinde kaldıracağımız kupaları hayal edemiyorum.
  • cityde mutsuz olduğunu ve galatasaraya gelmek için yanıp tutuştuğunu herkes biliyor ancak city salmıyor. yine de fazla tutamayacaklarını ve en kısa sürede hayalini gerçekleştireceğini düşünüyorum
  • ulan ilkay az daha üçlüyordun be helal olsun fai de aldılar sayende :) tebrikler
  • her sezon sonlara doğru vitesi artıran futbolcu. sezona ortalama bir premier lig oyuncusu seviyesinde başlayıp sezon sonuna doğru dünyanın en iyi futbolcusu seçilebilecek performansa imza atıyor.

man city'nin maaşını sezon bitimine 10 hafta kala yatırmaya başladığını düşünüyorum. başka bir açıklaması olamaz.
  • fa cup finalinin en hızlı golünü atarak tarihe geçti. dünyanın en iyi kulübünün kaptanı ve bu sezon tarih yaziyor. çok büyük ihtimalle 3'de 3 yapacaklar ve dünyanın en değerli üç kupasını da kaldırmış olacak. sadece attığı gollerle değil. gerçekten çok büyük top oynuyor. geçenlerde bir röportajda pep guardiola kendisi için onun hayranıyım demişti. city ve premier lig efsaneleri arasına çoktan girdi.

balıkesir dursunbey'li futbolcu.
  • bugün manchester united'a attığı harika gol sonrası yaptığı açıklama, yiğit özgür'ü yine ağzım kulaklarımda anmama yol açtı. *
  • belki gelir galatasaraya dedikçe adam prime zidane ı geride bıraktı amk
  • dazn.de nin youtube hesabında,

ilkay abi nach 13 sekunden! görsel
    kapak fotoğrafı ile video attığı 8 numara. herkes abi çekiyor *

https://youtu.be/waurvajwids

dazn süper lig maçlarını satın al, biz de sana abi çekelim*
228 entry daha
hesabın var mı? giriş yap