820 entry daha
  • kariyer yılını yaşıyor. 3’te 3 yaparsa ki öyle gözüküyor, hayatının bile yılını yaşıyor diyebiliriz.
  • adama her yıl kariyer yılını yaşıyor diyoruz. city niye sözleşme uzatmıyor anlamıyorum.
  • eğer buraları takip ediyor ve okuyorsa kendisini çok beğendiğimi ve takdir ettiğimi bilmesini istiyorum. yürüyedur genç.
  • burada beşiktaş veya galatasaray diye ağlamanıza gerek yok , bu adam paşa paşa barcelona'ya gidecektir.
  • tesadüfe baktığın maç özetin 2 golün 2sini de kendi atmış topçu.

snajder geldi aklıma, sağlı sollu atmıştı bize,ayni öyle atmış.
  • hangi takıma giderse gitsin alanın elinde patlayacaktır.
  • barcelona’ya gitmeyecektir. barcelona transferde cirkeflik yapiyormus ingiliz medyasina gore. arsenal cok ilgileniyor. ama bence premier lig’de ayrilacak. surpriz takimlar milan ve valencia. bence milan’a cok yakisir. ha basarili olur mu pek emin degilim. ben onun yerinde olusan kariyerimi bundesliga’da bitiririm. dortmund’a geri don ilkay kendi evine. seni krallar gibi karsilarlar.
  • senede 190 milyon lira kazanan ama mutsuz topçu. o kadar mutsuzmuş ki silkerim parasını deyip gs'ye gelmek için can atıyormuş.
  • (bkz: uzak akraba)
    aslen dursunbey'li futbolcu
  • kevin de bruyne'nin yıllık net maaşı 10 milyon euro'dan fazla iken, takim kaptanı olarak kendisinin net maaşının 4 milyon euro civarında olmasını skandal olarak değerlendirdiğim uber futbolcu.

ps: kulüp tarafından açıklanan resmi rakamlar baz alınmıştır.
214 entry daha
hesabın var mı? giriş yap