• seçim zamanı “her şey güzel olacak” sloganı ile ikinci seçimde de kazanan imamoğlu'nun icraatlerinin halka inmemesi durumudur.

ben de şahsen desteklediğim ve heyecan duyduğum bir başkandı ama şu açık ki (bkz: mansur yavaş) katbekat insana dokunan bir performans sergiliyor.

şimdi kimse daha yeni geldi gibi sözler söylemesin gayrı belaya kadar icraat yapmasını bekleyecek değiliz.her gün otobüsler hınca hınç dolu,metrobüsler olabildiğince kalabalık.

eski ile farkımızı cidden hissediyor musunuz?

antrikot yememek ile halk insanı sıfatı kazanılmıyor keşke antrikotu yiyipte halka kadar inebilse.

show illa ki az da olsa yapılmalı ama bu show süresinin yeterince uzandığının farkında olmayan var mı?

şahsen , tatilini yarıda bırakıp oy vermeye gelen kişilerin vicdanları rahattır ama hakları ödenmedi.

edit 1: arkadaşlar beni troll sanmışlar, gidin eski mesajlarıma görürsünüz. troll olsam hatta aktroll olsam mansur yavaş daha iyi der miyim?

ayrıca şunu ekleyeyim cemaat ve vakıflara verilen paranın kesilmesinden ben de memnunum. ama sığınılacak limanlar bu kadar kısıtlı olmamalı

edit2 : aktroll diyen arkadaşlara ithafen şunları söylemek isterim ki ne zamandan beri bir kişinin eksiklerini söylemek trollük oluyor?
    bir kişinin icraatlerini eleştirince tam karşısındaki partinin destekleyicisi mi oluyorsun ?

sizin yaptığınız bir kıyas değil,fanatizm!

edit 3: aktroll diyenlere ithafen

#118388494 #118195236 #118093217 #117847634 #117632162 #116938233 #116765680 #115213262

edit 4: bizde iki uç var ve bu iki uç asla ve asla eleştiriye gelemiyor. bunların tek farkı dünya görüşleri o kadar. bu iki uç, savundukları görüşün kör bireyleridir.
  • adama, kişilere, gruplara, cemaatlere ,vakıflara, derneklere hizmet işinin bitmesiyle bir çok şey güzel oldu, olmaya da devam ediyor.

çatlayın amk
  • çok güzel oldu ama belli bir cap var, oyunlardaki skill cap gibi. insanların kalitesi ve hükümetin kalitesi gibi şeyler. hükümet bir değişsin, insanlar biraz daha bilgilensin ve kültürlensin, o zaman görün farkı.

leb a leb diyen cb ile bu kadar oluyor.
  • ekrem imamoğlu' nu beğenmeyenler için şunu sormak istiyorum. önceki belediye başkanı ne yapıyordu da ekrem imamoğlu beceremedi. neyi eksik, neyi yanlış yaptı.

sıçmık sıçmık eskiyle aradaki farkı görüyor musunuz diyorsunuz da eskiden iyi olup şu an kötü olan ne.

trollerin cebine giden parayı kesti en çok ona ağlıyorsunuz. yoksa yarım bırakıp kaçıp gittiğiniz metro inşaatları umrunuzda bile değil.
  • imamoğlu hangi hizmeti eksik yapmış, söyleyin de bilelim

mansur yavaş'ın yapıp da ekrem imamoğlu'nun yapamadığı ne var allah aşkına?

beyninizle düşünün. somut gerçeklere bakın ve söyleyin. madde madde anlatın. bırakın bu ezber cümleleri.
  • başlığı açan kişinin aktroll olduğunu iki üç mesaj önce rteye reis demesinden anlayabilirsiniz. başarısız bir girişim. ekrem başkan çatır çatır iş yapmakta ve ses getirmektedir.

edit: aktroll değilim demiş, kanıt sunmuş. eyvallah. ben de iki üç mesaj önce reis ve şovmen imamoğlu demesinden aktroll olduğu çıkarımını yaptım. imamoğlu'nun halka inemediğinden bahsetmiş ve verdiği örnek de metrobüslerin ve otobüslerin doluluğu olmuş.

bir çırpıda aklıma gelen imamoğlu icraatlerini aşağıya sıralıyorum.

1. halk ekmek büfeleri
    2. ayni yardım kampanyaları (engellendi)
    3. adadaki at terörüne son vermesi
    4. duran metro inşaatlerinin dış kaynak bulunarak devam ettirilmesi
    5. mahalleye yapılan kreşler, çocuklara dağıtılan sütler, mobil istihdam ofisleri
    6. temizledikleri sahiller
    7. halkın sağlığını tehlikeye atmamak için grev zamanı çöp toplamaları

daha vardır, açıp instagram ibb hesabından da görebilirsiniz ne yaptıklarını. buldukları her billboard'a her köprü ve üst geçide eşeğe anlatır gibi pankart asmadıkları için size belki halka inmediler gibi geliyor olabilir. ya da siz halktan olmadığınız ve yukarıdakiler size direkt etkide bulunmadığı için böyle sanıyor olabilirsiniz.
  • adam aktrol, ciddiye almayın.

edit: aktrol olsam mansur yavaş'ı destekliyorum der miydim diyor birde. eski mesajlarına bakınca ne mal olduğun anlaşılmıyor sanki. yav bi git, iki senedir mansur iyi, ekrem kötü propagandası yaparak imamoğlu'nun oylarını düşüremediğiniz gibi rte'nin 10 puan arkasındaki adamı da rte'nin önüne geçirdiniz, rte'nin rakibi birken iki oldu hala akıllanmadınız.
  • e akp yönetimi adama iş yaptırmıyorki, gördükki, bu ülkede iş yapmak için en tepeden değiştirmek lazım. yap imamoğlunu cumhurbaşkanı herşey güzel olsun.
  • adettendir;
    ekrem imamoğlu’nu eleştiren öncelikle aktrol ilan edilir ve başlıklarını engelle çağrısı yapılır. arkasından iki seçimde akparti’yi nasıl yendiği hatırlatılarak,eleştirilerin bu sebeple yapıldığı iddia edilir.
    son olarak ekrem bey’in kayda değer olmayan icraatlarından bir iki tanesi şişirilerek yazılır ve görev tamamlanır.
    ek: ekrem başkanın bazı destekçileri (trolleri mi oluyor du?) kendisinin bir icraat yapamadığını farketmiş ancak yine de başkanı yedirmemek için bu durumu; meclis çoğunluğunun kendi partisinde olmadığı, bu sebeple çalıştırılmadığı iddiasını ortaya koyarak ‘mantığa bürünme’ savunma mekanizmasına bağlamaktadır.
  • her şeyden önce ankara ve istanbul şehirlerini aynı kefeye koyup değerlendirme yapan, ekrem imamoğlu ve mansur yavaş'ın üzerindeki baskının eşit olduğunu sanan analiz yapma özürlü trol beyanı.
    otobüslerin doluluk oranına değil de biraz farklı medya kanallarını takip edersen her şeyin çok güzel olmaya başladığını görürsün.
hesabın var mı? giriş yap