• yaklaşık bir sene önce yakın bir arkadasım innerspeak egitimi aldı.bu egitimler internetten online veriliyor ve egitim suresi doldugu zaman sertifikanizi aliyorsunuz.bunun yaninda belli bir sure uygulama yaptiktan sonra ogretmen olup ogrenci yetistirebiliyorsunuz.seans basi 200 tl gibi bir para da kazanbiliyorsunuz oturdugunuz yerden.peki nedir inner-speak?
    ınner-speak, psikolog, eğitmen ve uygulamacı jean adrienne tarafından ilahi ilhamla geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. ınner-speak arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan ve öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen blokajların, iç benliğimizin (veya yüksek benliğimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar. yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar, genellikle bilinçaltımızda bir yerlerde saklanmış çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait eski uygun olmayan, yanlış programlardır.

bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla ruhumuzun geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel evrenlerdeki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir. bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir. ınner-speak bizi etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin tespit edilerek etkinin kaynağında arındırılmasını ve böylece bizim yaşamımızın bu etkiden özgürleşerek, gerçekliğimizin değişmesini sağlar.
    enerji alanına ilgi duyanlarin yonelebilecegini dusunuyorum.bence gayet faydali.
  • tanıdığım bir kadın bu tür şeylere çok inanıyor ve gitti egitmenlik bilmem neyi aldı. şimdi keriz tokatlıyor, kim daha keriz bilemedim. yani to katlama için girilebilir.
  • yeni nesil modern üfürükçülerin instagram biyografilerine yazdıkları ünvan. görüldüğü an koşarak uzaklaşılması gerekir.
  • ilk aldığım seanslardan bir tanesidir. bir psikolog tarafından sistemleştirilmiş olması ilgimi çekmişti. çalıştığımız konu ile ilgili çıkan her maddede hayranlığımın ve şaşkınlığımın arttığını hatırlıyorum. daha sonraki seanslarda da durum değişmedi.

2020 aralık ayından beri eğitimini alabilmek bedenimden izin almaya çalıştım. geçen hafta eğitimini aldım. düşündüğümden çok daha kolay öğrendim. bir haftaya sayısız seans sığdırmış olmamın payı büyük tabii. seanslarda hediye ettiğim kişiler de nokta atışı tespitlerine oldukça şaşıyor. sadece duymak ve fark etmek bile şifadır.

bu yöntemi detaylı anlatmak seansın uygulanışına şahit olmadan güç. dosyalarla çalıştığımız bir sistem. birçok yöntemde bilinç ne kadar izin verirse o kadar derine inebiliyoruz. innerspeak ile, yeni ismi jean adrian arınma sistemi, yüksek benlik düzeyinde çalışıyoruz. hatırlamadığımız, fark etmediğimiz birçok bilgiye daha kolay ulaşmak mümkün.

3 kız kadeşime seans hediye etmek istiyorum. tek bir şartım var "ücretsiz, denesem ne kaybederim. " bakış açısıyla değil kalbinize "bu yöntem bana katkı mı?" diye sorup evet cevabını alarak yazmanız.

edit : seans yapacağım 3 kız kardeşimi de belirledik. ek olarak deneyimlemek isteyen 3 kız kardeşime bir kuruma yapacağı bağış karşılığı seans yapacağım.
  • sesli yönlendirmelerle üst benliğinizle iletişime geçip hayatınızda sebebini anlayamadığınız sorunların temelini bulup çözmeye ve yine sesli yönlendirmelerle çözüldüğünün kabulünü sağlayan şifa biçimi/yöntem.

bu akşam ilk kez denedim, geçmişte aştığım sandığım olayları aslında aşamadığımı ve karşımdaki kişinin onları eliyle koymuş gibi bulabilmesi beni oldukça şaşırttı. özgür ve daha huzurlu hissediyorum şuan bu konularda. doğru ve temiz enerjilerle yapılması şart.

danışmanlık aldığım kişi; https://instagram.com/…russ?igshid=y2izzgu1mtfhoq==

ben memnun kaldım. çözülme etkilerini ortalama 1-3 ay arasında görebileceğimizi söyledi. ay hadi inşallah çünkü.

edit:revize
  • daha önce deneyimimle ilgili entry girmiştim. üzerinden yaklaşık 2 ay geçti, duygusal manada çözülmüş ve daha güçlü hissediyorum. eski ben gibi karar verebilmek ve hissedebilmek çok güzel, bir süredir benzer duruma düşüp aşamayan herkese en azından bir kez tavsiye ediyorum.

t: içsel konuşma olarak çevrilebilecek ve enerjimizi temizlemeye fayda sağlayan yöntem.
  • milenyumda üfürükçülüğün popüler nicki.
  • ulkemizde bilinen ismiyle jaas. yani jean adrienne arinma sistemi. neden inner speak kullanilmiyor derseniz bir vatandas turkiye'de inner speak isminin kullanim hakkini aldigi icin jaas kullaniliyor.

peki ne ise yariyor? zeytin agacini izleyenler ne ise yaradigini hizlica anlayabilir. genlerimizde yer alan 7 nesil 254 atanin negatif etkileri basta olmak uzere yasadigimiz her olayin ruhumuzda biraktigi enerji blokajlarini acmaya yarayan bir teknik. aile dizimi, theta healing, regresyon, jaas, dua vb tum teknikler aslinda ayni seyi yapiyor. jaas'in farki cok daha hizli bir cozulme yasatmasi. esimle egitimini aldik uygulayici olduk. kisa surede once bizde sonra cevremizde cok enteresan cozulmeler yasadik. siddetle tavsiye edilir.
  • eğitimini alan eczacı bi' ablamın üzerimde yaptığı çözülme seansıdır. ben "alınganlık" üzerine çalışmak istedim. ne olduğunu da tam olarak bilmediğim için çok enteresan hissettirdi. çıkan her şeyin birbiri ile bağlantılı olması vs beynimi yaktı diyebilirim. o kadar ki bi' ara tam olarak çözülüp gözlerimden yaşlar boşaldı. iki hafta sonra bi' daha üzerimde çalışacak. alınganlığın temelinde yatan şeyler derin ötesiymiş bunun çözülmesini yaşıyorum. seanstan sonra üzerime ağırlık çöktü. ertesi gün durmaksızın su içtim ve uzunca bi' banyo yaptım. bana ne yaptığını bilmediğim için teslim oldum. bi' nevi deneyim olarak görmekte fayda var. anlamları kendimiz pozitif ya da negatif olarak algılıyoruz. herkesin kendi ilginç düşüncesi deyip geçmek lazım. umarım *.
  • some dolandırıcılık business
hesabın var mı? giriş yap