şükela:  tümü | son 24 saat
 • yaklaşık bir sene önce yakın bir arkadasım innerspeak egitimi aldı.bu egitimler internetten online veriliyor ve egitim suresi doldugu zaman sertifikanizi aliyorsunuz.bunun yaninda belli bir sure uygulama yaptiktan sonra ogretmen olup ogrenci yetistirebiliyorsunuz.seans basi 200 tl gibi bir para da kazanbiliyorsunuz oturdugunuz yerden.peki nedir inner-speak?
  ınner-speak, psikolog, eğitmen ve uygulamacı jean adrienne tarafından ilahi ilhamla geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. ınner-speak arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan ve öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen blokajların, iç benliğimizin (veya yüksek benliğimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar. yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar, genellikle bilinçaltımızda bir yerlerde saklanmış çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait eski uygun olmayan, yanlış programlardır.

  bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla ruhumuzun geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel evrenlerdeki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir. bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir. ınner-speak bizi etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin tespit edilerek etkinin kaynağında arındırılmasını ve böylece bizim yaşamımızın bu etkiden özgürleşerek, gerçekliğimizin değişmesini sağlar.
  enerji alanına ilgi duyanlarin yonelebilecegini dusunuyorum.bence gayet faydali.
 • tanıdığım bir kadın bu tür şeylere çok inanıyor ve gitti egitmenlik bilmem neyi aldı. şimdi keriz tokatlıyor, kim daha keriz bilemedim. yani to katlama için girilebilir.
 • yeni nesil modern üfürükçülerin instagram biyografilerine yazdıkları ünvan. görüldüğü an koşarak uzaklaşılması gerekir.
 • ilk aldığım seanslardan bir tanesidir. bir psikolog tarafından sistemleştirilmiş olması ilgimi çekmişti. çalıştığımız konu ile ilgili çıkan her maddede hayranlığımın ve şaşkınlığımın arttığını hatırlıyorum. daha sonraki seanslarda da durum değişmedi.

  2020 aralık ayından beri eğitimini alabilmek bedenimden izin almaya çalıştım. geçen hafta eğitimini aldım. düşündüğümden çok daha kolay öğrendim. bir haftaya sayısız seans sığdırmış olmamın payı büyük tabii. seanslarda hediye ettiğim kişiler de nokta atışı tespitlerine oldukça şaşıyor. sadece duymak ve fark etmek bile şifadır.

  bu yöntemi detaylı anlatmak seansın uygulanışına şahit olmadan güç. dosyalarla çalıştığımız bir sistem. birçok yöntemde bilinç ne kadar izin verirse o kadar derine inebiliyoruz. innerspeak ile, yeni ismi jean adrian arınma sistemi, yüksek benlik düzeyinde çalışıyoruz. hatırlamadığımız, fark etmediğimiz birçok bilgiye daha kolay ulaşmak mümkün.

  3 kız kadeşime seans hediye etmek istiyorum. tek bir şartım var "ücretsiz, denesem ne kaybederim. " bakış açısıyla değil kalbinize "bu yöntem bana katkı mı?" diye sorup evet cevabını alarak yazmanız.

  edit : seans yapacağım 3 kız kardeşimi de belirledik. ek olarak deneyimlemek isteyen 3 kız kardeşime bir kuruma yapacağı bağış karşılığı seans yapacağım.
 • aylar önce seans hediye etmek için bir entry yazmıştım. farklı bir sürece girdiğim ve bazı problemlerşe uğraşmam gerektiği için seans yapmak için konuştuğum kişilere bu ay dönüş yapabildim. ancak seans yaptığım kişilerde de fark ediyorum ki her şey olması gerektiği zamanda oluyor. mükemmel zamanlamaya inanıyorum.

  seans yapmayı çok özlemişim. ınnerspeak seansı yaparken konuşabiliyor olmak hem cümlelerle hem de ses frekansıyla şifalanmanın en kolay yolu. yaptığım seanslarda ortak çıkan bir madde var. beni yazmaya iten de bu aslında. atalarınıza ait neleri(inanç, kader, sorumluluk vb...) kendiniz gibi sahiplendiniz ki bu gerçek sizin ortaya çıkmasına engel oluyor?

  ınnerspeak dosyalardan oluşan bir sistem. öncelikle dosya açılan konunun sebeplerini bulunur daha sonra kaynağın kim/ne olduğu bulunur. çoğunlukla kaynak atalar olur. daha sonra da etki arındırılıp seans tamamlanır. lütfen bir süre kendinizi gözlemleyin; sinirlenirken aslında kim oluyorsunuz? gerçek korkan siz mi yoksa bir atanız mı? ilerlemeyi redderek kimin kaderini devam ettiriyorsunuz? hangi atanızı reddediyorsunuz ki aslında o sizin aynalığınızı yapıyor?

  herkesin seans almak için bütçesi olmayabiliyor, olsa da bütçesini buna kullanmak istemeyebiliyor. ancak bir süre bu sorularla vakit geçirseniz bile bazı konularda farkınlığınız artar. hazırsanız kendinize soyunuzun negatif erkilerinden özgürleşerek gücünüzü elinize alma hediyesini verin?
 • sesli yönlendirmelerle üst benliğinizle iletişime geçip hayatınızda sebebini anlayamadığınız sorunların temelini bulup çözmeye ve yine sesli yönlendirmelerle çözüldüğünün kabulünü sağlayan şifa biçimi/yöntem.

  bu akşam ilk kez denedim, geçmişte aştığım sandığım olayları aslında aşamadığımı ve karşımdaki kişinin onları eliyle koymuş gibi bulabilmesi beni oldukça şaşırttı. özgür ve daha huzurlu hissediyorum şuan bu konularda. doğru ve temiz enerjilerle yapılması şart.

  danışmanlık aldığım kişi; sumtaurus

  ben memnun kaldım. çözülme etkilerini ortalama 1-3 ay arasında görebileceğimizi söyledi. ay hadi inşallah çünkü.
 • daha önce deneyimimle ilgili entry girmiştim. üzerinden yaklaşık 2 ay geçti, duygusal manada çözülmüş ve daha güçlü hissediyorum. eski ben gibi karar verebilmek ve hissedebilmek çok güzel, bir süredir benzer duruma düşüp aşamayan herkese en azından bir kez tavsiye ediyorum.

  t: içsel konuşma olarak çevrilebilecek ve enerjimizi temizlemeye fayda sağlayan yöntem.
 • bugün bir arkadaşın önerisiyle yine onun bir arkadaşından seans aldım. bir aile dizimi kuvvetinde, veya kuvvetini şimdiden bilemem de yoruculuğunda diyelim, olmasa da bana göre oldukça enteresandı. beni bilen bilir bayılırım böyle yeni duyduğum yöntemlere. deneyimleyip, fikir sahibi olmayı ve ilgimi çekerse okuyup öğrenmeyi çok severim. büyük çoğunluğu faso fiso çıkar bu yöntemlerin ama bazılarında kendi içinde bir mantık ve enerji birleşimi sezilir. bunda net sezdim. zaten bir psikolog hanım tarafından kurulmuş bir sistemmiş, o yüzden şaşırmadım. bu vesileyle son dönemlerde dikkatimi çeken bir durumu da belirteyim: kendi üzerimde çalışa çalışa gerçekten çok büyük yollar kat etmişim. 5 yıl önce biri bana deseydi sen bir gün böyle olacaksın asla inanmazdım. dünya kadar görünen travmalarını büyük ölçüde çözüp veya kabule geçip kalan hayatında küçük detaylara oynamak ve bunu yaparken de keyiflenmek nasip oluyor artık be. şükürler olsun. ama çok sıkı çalışıp pes etmedim. 31 yaşıma yaklaşırken hayatta en gurur duyduğum şey kendime kattıklarım... bu yöntemi denersiniz denemezsiniz bilmem ama siz de kendi üzerinizde çalışmayı bırakmayın.

  tanım: blokaj kaldırma yöntemlerinden birisi.
 • milenyumda üfürükçülüğün popüler nicki.
 • ulkemizde bilinen ismiyle jaas. yani jean adrienne arinma sistemi. neden inner speak kullanilmiyor derseniz bir vatandas turkiye'de inner speak isminin kullanim hakkini aldigi icin jaas kullaniliyor.

  peki ne ise yariyor? zeytin agacini izleyenler ne ise yaradigini hizlica anlayabilir. genlerimizde yer alan 7 nesil 254 atanin negatif etkileri basta olmak uzere yasadigimiz her olayin ruhumuzda biraktigi enerji blokajlarini acmaya yarayan bir teknik. aile dizimi, theta healing, regresyon, jaas, dua vb tum teknikler aslinda ayni seyi yapiyor. jaas'in farki cok daha hizli bir cozulme yasatmasi. esimle egitimini aldik uygulayici olduk. kisa surede once bizde sonra cevremizde cok enteresan cozulmeler yasadik. siddetle tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap