101 entry daha
  • bu sabah tarihi bir haber yapıyor.

hiç bir medyanın yapamadığı şeyi sabah haberlerinde yaptı, izmir, istanbul ve ankara'dan canlı yayın yapıyor.
  • ilk günden beri direnişe destek veren ve hatta tüm ekibiyle birlikte katılan haberci. yüreği çok büyük.
  • ya gösterilerde biber gazı yemiş, makyajla kapatılmış ya da botoks yaptırmıştır.

ayrıca "göstericileri masum gösteriyorsunuz" diyenlere "e eğriye eğri, doğruya doğru diyeceğiz" dedi.

dikkatle izliyoruz.

edit: yok yok kesin biber gazı. "yüzünde bir farklılık var" gibisinden bir mesaja "hangimizin yüzünde bir gariplik yok ki" dedi.
  • nedense şu sahneyi getirdi aklıma:

http://www.youtube.com/watch?v=sq7pyydfglu

canlı yayında herkesin önünde almasalar bari. kendisine katılırsınız katılmasınız ama şu anda yapması epeyce cesaret isteyen bir şey yapan adam.
  • twitter adresinden demiş ki:

irfan değirmenci ?@degirmencirfan 53 dk
    günaydın.5 dakika sonra belki de meslek hayatımın en önemli yayınına çıkıyorum. benimle misiniz?her şeyi olduğu gibi izlemeye hazır mısınız?

https://twitter.com/degirmencirfan

adamsın ulan. doğruları söyle, milyonlar arkanda.
    sallama baskıyı. izin verme. yavşak türk basınına örnek ol.

edit: büyük ihtimalle kanalı karşısına almış. canlı bağlantılarında normalden farklı olarak "ne gördüysen onu anlat" diye vurguluyor.

cansın ulan. yedirtme bana bu yazdıklarımı.

sana güveniyoruz.
  • isallah sonu aysenur arslan'a benzemez. sirri'nin tv ekraninda boy gosteren hali.
  • adam anaakim medyanin kalbinde kanal d'de sabah haberlerini sunuyor ama surekli basin, polis ve hukumet aleyhinde konusuyor, ince ince laf sokuyor. tebrik edilesi adam. ilk kez populer medyadan birini konusurken gordum ve halkin sesini dinleyen bir insan gordum.
  • umuyorum ki bugün gazetecilik yaptığı için yaptırıma maruz kalmaz. daha da fenası kalırsa ulusal kanal'a düşmesi olur ki yüreğim dayanmaz.

helal olsun sana irfan değirmenci.

adam resmen hiçbir şeyi atlamadan, taraf tutmadan, gazetecilik ne demekse tam olarak onu yapıyor lan. iki gündür gözlerim bu kadar yaşarmamıştı.

tanım: gazetecidir.
  • sagolsundur, varolsundur. bu adam gazeteciyse fatih altayli ne, sorusunu akillara getirmistir. 'gordugunu anlat' tek istedigimiz buydu zaten, sesi sesimizdir. bizim ulasamadigimiz insalara, sabah ise gitmeden once, bizim gostermek istediklerimizi gostermektedir.
  • gemileri yakmış.

reklam aralarında, olmadı yayın bitince buraya bakacaksın. gör diye yazıyorum.

cesaretin korkak medyaya örnek olacak. arkandayız.
    reklam aralarında uyarı gelirse kanaldan, onu da söyle. işte o zaman, seni istediğin anda, istediğin yerde canlı yayına çıkarır bu halk.
1469 entry daha
hesabın var mı? giriş yap