• istanbul'da yaşamayan milyonlarca insanın içinde bulunduğu durum. özellikle gençlik yıllarınızda istanbul'da yaşama şansı bulamadıysanız; bu hayatı biraz kaçırmış oldunuz malesef..
  • liseyi istanbul'da okuyarak hallettik biz o işi....
  • istanbulda doğdum büyüdüm hala istanbuldayım hayatı yine de kaçırıyoruz. bence bunun farklı bir yerde olması ile alakası yok arkadaşlar kabul edelim paramız yok.
  • doğma büyüme istanbullu olduğum halde hayatı kaçırdım ne anlatıyon amk.
  • siteye bak her gün bir boya tenekesinden nasihat dinliyoruz abw.
  • ya bsg ya illa sövdüreceksiniz insanı. hayatı trafikte geçiyor en basit bir yerde parasıyla hizmet alacağında kuyruk bekliyor sanki kızılay yardımı alır gibi her şey fahiş fiyat gelmiş hayatı kaçırıyor.

sinir editi: bu tarz insanlar çok var istanbul'da. genelde burada doğup büyümüş kişiler bunlar. genelde de istanbul il sınırından itibaren her yeri sahra çölü zannederler. evine yakın bim/a101 olması onları cezbeder. bir tiyatroya etkinliğe gitmezler kötü internet kullanır günde 4 yada 6 vesait değiştirerek işe/eve giderler. bunlardan birinin kötü olduğunu söyleyen birine köyüne dön derler. en ufak bir yeşil alan ağaç çim park görünce kendilerinden geçerler. en kötüsü de türkiye'yi istanbul'dan ibaret zannederler. "metropol öküzü" terimini uygun buluyorum.
  • hayattan trafik, çile, stres, pahalılık, saygısızlık, kalabalık, hava kirliliği, paranız olsa dahi taksiye binememe gibi beklentileriniz varsa hayatı kaçırıyor olabilirsiniz.

tamamen beklentiyle ilgili bir durum.
  • eskişehir'e gelmemiş yazar beyanatı...
  • yakın zamanda deprem olacağı düşünülürse o hayat kaçsın be kardeşim.
    ege'ye beklerimm
  • türkiyede yaşayarak hepimiz hayatı kaçırıyoruz zaten merak etmeyin.

edit: almanyaya tasindim, siz kaciriyorsunuz sorry man.
hesabın var mı? giriş yap