• yerel seçimlerde şüphesiz akp'ye düşünmeden mührü vuracak kişi.
  • yakında çok duyacaz böyle daha, size durun dendi, yanlışlar var dendi, liyakat dendi ama siz üç kuruş maaşı seçtiniz. şimdi gelmiş , adaletsizlikten bahsediyorsunuz. adaleti ellerinle sen öldürdün, liyakati dayi-eniste bulup sen bitirdin , şimdi de gelmiş şikayet ediyorsun. rızık allah'tan dersiniz ( ki öyle) , ama nasıl bir iman varsa sizde rızık rızık diye feryat figan edersiniz. ayıp , günah...
  • (bkz: gerçek akp bu değil)

günün ilerleyen saatlerinde açığa alınır. paylaşımı bir chp'li vekilin zoruyla yaptığını iddia eder ve emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılır. he bir de, biz onlara koyun demiştik onlar da koymuşlardı bunu da eklemeden edemeyeceğim.
  • simdi o çok iyi bir iş yaptigini düşünerek akp ye oy vermeye ikna ettiğin kişileri bi dahaki secim de vazgeçir . sadece kendinin degil tüm türkiye nin gelecegini çalan senin gibilere hiç üzülmüyorum.
  • farkeden bişey yok ilk seçimde gene akp basar mühürü seçim sonunda kornalar eşliğinde havaya silah sıkarak koyduk mu diye bağırır. beter olun sürünün amk
  • annesinden dayak yiyip yine anne diye ağlayan velet’le eşdeğer bi durumdur
  • (bkz: svihs)
  • bir insanın acısıyla bile dalga geçebiliyorsunuz, adam pişman olmuş içini dökmüşdjdjjdjdjsjjdjd. şaka şaka. güne güzel başlattın dayı sağol valla, güzel koydunuz ama dikkat edersen.
  • olayı yanlış anlamış akp’li serzenişi.

“çalıştım, çabaladım. çalmadım, serserilik, ahlâksızlık yapmadım”

sen anlamamışsın ki olayı..
hesabın var mı? giriş yap