• dün gece ekran kartı siparişi verdim, bugün arayıp pazartesi kargoya vereceklerini ilettiler.
  kargo gelince bu entry kendini editleyecektir.

  edit: 12 ocak 2017 itibariyle ekran kartım geldi. kutulama vs iyiydi. zaten dün de adamlar arayıp, kötü hava koşullarından kargonun geciktiğini, normal şartlarda sipariş verildikten 2-3 gün sonra ürünün elimde olacağını bildirdiler.
  bildiğim kadarıyla bu ay içinde şubeleri açılacak, hatta çeşitli turnuvalar falan düzenlemeyi planlıyorlar. ne diyeyim, yolları açık olsun :)
 • bilgisayar bileşenleri satan site. temel fikir olarak kalitesi yerlerde olan ve hep sorun yaşatmış firmaların satışını yapmamayı tercih etmişler. everest, dark gibi saçmalıklara maruz kalmıyorsunuz yani.

  konsept güzel. ancak yıllardır piyasada isim yapmış rakipleri varken (inventus, eksen bilgisayar) işleri biraz zor gibi. umarım rekabet ortamını kızıştırırlar yoksa vatan, medimarkt gibi bir hal almaya başlıyor bilgisayar bileşeni satan siteler...
 • ofisim için sabit duracak büyük ekranlı bir bilgisayara ihtiyacım vardı. nereden güvenerek uygun fiyata donanım alabilirim diye sorup soruştururken bu işlerden anlayan bir arkadaşım tavsiye etti.

  şahane bir bilgisayar topladık arkadaşlar sağ olsun çok yardımcı oldular. umarım bundan sonra da böyle memnuniyetle kullanmaya devam edebilirim.
 • newegg'den arak bir arayüz kullanan site.
 • beni tekrar türkiye'de yaşadığım gerçeğiyle karşı karşıya getiren mağazanın sitesi.

  geçen gün mağazalarına internetten beğendiğim mouseu satın almak için gittim. yani gerçekten alıcıyım. hatta bilinçli alıcıyım. her alacağım şeyi araştırır, en az 10 inceleme videosu izlerim detaylı detaylı. neyse alacağım ürünü belirledim, girdim.

  hemen gözüme çarptı ama diğer ürünlere de göz attım. ilk kez girmişim zaten mağaya. neyse alacağım markanın alanına girerken oradaki beyaz tenli, uzun saçlı, gözlüklü "lavuk" buyrun hoşgeldiniz dedi. hoşbulduk deyip alacağım mouseun tuşlarını denedim teşhirini bulup. sonra kutuyu aldım kasaya götürdüm.
  almadan önce bir de mouseu elektriğe bağlayıp görmek istediğimi söyledim. zira mouse ışıklı falandı. yani videoda gördükten sonra bir de fiziksel etkisini birebir görmek istedim haliyle.

  dedim "bir de takıp denemem mümkün mü?"

  "lavuk" diye bahsettiğim eleman "yani takılır da zaten..." diye yuttu lafını, taktı bilgisayara gösterdi.

  vay arkadaş. "plus" diye tabir ettiğimiz bir teknoloji mağazası da böyle davranıyorsa yandık. ben zaten mediamarkt'ta, vatan'da o ürünlerin teşhirini bulamadığım için, dokunamadığım için gelmişim mağazana. patronun bu yüzden mağaza açtı senin. bunlar istiyor ki gelsin, yormadan alıp gitsin. haymına.

  not: itopya başlığı ayrı bu başlık ayrı kalmış. birleştirilse mantıklı olur.

  edit: başlık birleştirilmiş.
 • genel olarak kaliteli bir hizmet sunan site. oyun için bir masaüstü sistem kurdum, klavyesinden kasasına monitörüne herşeyi burdan aldım. pazar akşamı sipariş verdim, perşembe kargoladılar. daha hızlı hizmet verebilirlerdi ancak kargoyu özenle paketlemeleri, aldığım her ürünün kutusunu göndermeleri vs hoşuma gitti. müşteri ile iletişimlerini geliştirirlerse ve çalıştıkları uyduruk kargo şirketi ups ile yollarını ayırırlarsa daha da başarılı olacaklarına inanıyorum.
 • ilk siparişimi dün verdiğim firma. başımızda vatan ve media markt gibi firmalar olunca yeni seçenekler aramaya mecbur kalıyoruz. aldığım ürünün fiyatı da iyiydi.

  ilk açıldığı zamanlarda çok fazla hasarlı ve açık kutu şikayeti almış. umarım böyle bir durum olmaz.

  kargo hakkında bir soruma ise anında mail ile dönüş yapıldı.

  şimdi sıra kargoyu beklemekte.

  güncelleme: ürün çalışır durumda ve temiz geldi. ama koruma bandı yoktu. belki de bu üründe yoktur, bilemiyorum altan.
 • az önce tüm sitelerde 1100 lira olan aoc monitörü 777 liraya aldım, dedim bunu almışken bizim ihtiyarı emekli edelim; bir tanede oem pc aldım 2489 liraya, umarım sorun yaşamam. diğer sitelere göre 1000 lira kâr ettim.

  edit: cumartesi saat 13:10'da sipariş ettiğim ürünler; çarşamba günü saat 11:20'de kargolandı, cuma günü 13:20'de kargo teslim edildi.

  konum: gaziantep

  gayet temiz iş çıkarmışlar, teşekkürler.
 • donanım çeşitliliği ve erken ithalat konusunda çok iyiler ama fiyatlar ve samimiyet konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. sanırım şimdiye kadar ki en iyi olayları black fridayin ilk dakikalarında 5-10 adet stoklu iyi fiyattan ürün satmaları olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap