• kyrie ırving, antisemitist bir film izlediği için (yorum bile yapmamıştı) süresiz oynamama cezası alıp sponsorluk anlaşması iptal edilmişti. ja bir çocuğu ölümle tehdit ediyor, silah çekiyor ve sadece 2 maç ceza alıyor. kyrie’yi savunmuyorum ama o bile ja kadar salak değil. kyrie’nin aldığı cezaya kıyasla ja süresiz men edilmeli. allahtan menajeri akıllılık edip “yaptıklarımdan ben sorumluyum. kafamı toplayıp yardım alıcam.” diye yazılı açıklama yaptırmış. ben ja’nın o açıklamayı yapabilecek dilbilgisine sahip olduğunu düşünmüyorum ama o ayrı bir konu.

nba yönetimi adil değil. adil olsa ja bugün işini kaybetmişti. çok mu zor abi jokic gibi işine bakmak… sosyal medyada aktif olmak istiyorsan git lebron’u falan örnek al. gangster olmak nedir?
  • beynine güncelleme gelen westbrook.
  • yanlış görmediysem elini kırdı.

edit: bench'e geri döndü ama bence 1 ay silah kullanamaz.
  • ekşi nba hall of famerları tarafından 3. sezonunda mvp performansı gösteren adama nba'de tutunmak ve daha fazla süre alabilmesi için eksik yönlerini iyi analiz edip geliştirmesi gerektiği söyleniyor.
  • lakers karşısında abartmadan söylüyorum nba tarihinin en iyi bloğunu yapmıştır.
  • 2. sıradan memphis'e giden mini westbrook. draft gecesi giydiği takım elbisesiyle dosta güven düşmana korku salmıştır. biraz fazla cılız acilen memphis'in önde gelenleri bi grizzly kurban edip buna yedirmeli.

1. sıradan seçilen zion ve 3. sıradan giden rj barrett gibi ağlamayarak ağırlığını lige şimdiden koymuştur. an itibari ile memphis tam çaylak sezonu geçirmelik takım. at koşturadur çocuk.
  • dün los angeles lakers'a karşı oynadıkları playoff ilk maçında düşerek elini sakatlamış oyuncu. maç sonunda yaptığı açıklamalar kendisinden niye bir bok olmayacağının kanıtı niteliğinde.

"bu sezon başıma gelenlerden sonra bekliyordum böyle bir şey, hayatımda ne yolunda gidiyorki?"

tarzında salak salak konuşmuş. sen git ergen çocukları tehdit et, avm'de güvenlik görevlilerini tehdit et, maçtan sonra striptiz kulubüne gidip canlı yayında silah çek, sonra "vay benim başıma gelenler" diye ağla. sana zorla mı yaptırdılar bunları? bu arada sakatlanmasının sebebi bile kontrolsüz bir şekilde smaca kalkışmaya çalışması. kendi kendini sakatladı yani. kendi düşen ağlamaz ama bu yan sanayi iverson hiç susmuyor.
  • david stern döneminde şu durum yaşansa 25 değil 125 maç yerdi.
  • gilbert arenas'ın kariyeri böyle bir mevzu yüzünden bitmişti. oradaki durum daha sakattı tabi, silah ile takım arkadaşını tehdit etmek vardı. ancak bu sığırın da farkı yok bu leş hareketten. çocuğun tekini silahla tehdit ediyor, yetmiyor üzerine maçta ateş ederek sevinme hareketleri yapıyor, dün de elinde silahla instagram yayını yapmış. tam bir çomar çıktı herif, okuma yazma bile bildiğinden şüpheliyim. dünyanın en yetenekli oyuncusu olsun benim için şu hareketler direkt olarak nefret etme nedenidir. kariyeri bitse şu anda üzülmem, sığır herif.

iki maç ceza vermişler, yetmez. sezonu kapatmalı.
  • senelik sadece kontratı ile 40 milyon dolar kazanan aptal basketbolcu. madem gangster olma peşindesin, bırak basketbolu gününü sokakta harca. rahat batıyor mu kodumun oğlu tek yapman gereken antreman yapıp 2 günde bir basketbol oynamak. yazın da en güzel tatil yerinde kız arkadaşın olur yalnız olur her şekilde dinlen. yetenek desek var, yaş desen genç, e daha ne diye yazık ediyorsun kendine boolum?

sana bir tur coach carter yazdım kara oğlan. izle ders al biraz.
hesabın var mı? giriş yap