• birden bire çocukluğumun konsantre içeceği sunquick i bana hatırlatmış, f5 tuşu ile arası bozuk yedinci nesil yazar.hoş gelmiş kendileri.
  • solak bas gitarist. bu konuda birçok zorluk kendisini beklemektedir ayrıca.

mahçup edit: 14 aydır kullanmaktaymış. sorunların çoğunu çoktan aşmıştır kendisi.
  • hastasi oldugumun, muzik zevkine ve film zevkine hasta oldugum icabinda beni yataginda yatirmis olan garip yazar.. umarim sey olur hayatta yani..
  • güzel bi adam. şuan midem bulanıp, başım ağrıyo olmasa hakkında çok daha fazla şey söyleyebileceğim adam; ama şimdi aklıma (alakasız bi şekilde) gelen sadece spongebob'ın bi kutunun içine girip oyun oynadığı bölüm. işte o bölümde spongebob'ın yaptığı gibi ben de bu adamı tanımlamak için kollarımı iki yana açıp kocaman "imecıneyşııııınnn" diyorum, gerisini siz anlayın.

zorunlu edit:i'm straight.*
  • entrylerini ve kendisini yeni keşfettiğim yazar. iyilerinden hem de. pikka çalışsa da kendisini eklesek*.
  • hıncal uluç oldugundan şüphelendiğim yazar.
  • kendisiyle kavga etmemizin tek yolu fitboldan gecmektedir.. ciddi ciddi birbirimize tükürebiliyoruz o zaman.. sonra komik bisi soyluor iki taraftan biri barisioruz sonra besiktasa yükleniyoruz arada..
    kendisi iyi bir cocuk ama fenerbahceli anlayacaginiz haha.
    kendisiyle ilgili bir animi anlatmak isterim ben;
    az once yasanan ve dudak ucuklatan bir capon korku filmi edasinda bir ani:
    konusuyoruz bununla 1024 e gecelim mi gecmeyelim mi diye.. gec gecme derken bir yandan da rapidden bir seyler indiriyor.. o sirada rapid sifresi "gec" cikar..
    korktuk tabi birbirimize sarildik..
    daha sahane anilarimiz var aslinda da simdi korktum.. behey..
  • kendisi oldukca bilincli bir tuketicidir. * *
  • ayaklı çocukluk hatırası deposu badi, le sancyi hatırlar mı aceb?
hesabın var mı? giriş yap