9037 entry daha
  • boğaziçi yayıncı ödüllerinde aday gösterilmemesine şaşırmış yayıncı. jahreinin bilmesi gereken şu: boğaziçi odtü bilkent gibi okullarda okuyan, okumuş insanlar tarafından ciddiye alınmayacak hiçbir zaman. kendini zorlasa da bunun için sadece avama hitap edebilecek çünkü diğerini yapmaya kapasitesi elvermiyor. e durum böyle olduğu için de sürekli bir çekememezlik halinde. bu durumun git gide daha çok farkına vardığı için sjw diye bir şey uydurmuş milleti de onla gazlıyor. akp ve mhp koalisyonuyla yönetilen bi ülkede hayali düşmanlar yaratıp onlara saldırıyor. neymiş, sjw tayfa… o gruba dahil ettiği insanların büyük bir kısmı jahreinin sınırlı kapasitesinin farkında olup ona tamah göstermeyen büyük oranda eğitimli insanlar. sadece kendi düşman olsa iyi ama. kendisiyle birlikte ergen çocukları da gazlıyor maalesef
  • etnikçi ve dersimli kkci olmadığı için ödüllere aday gösterilmiyormuş. eminim ki çok da sikindedir.
  • iki aydır ara ara izliyorum. biraz küfürbaz bir de bg3 ü bok gibi oynuyor, başka sıkıntı göremedim. adam işini yapıyor.
  • at avrat bilim isimli kullanıcının entrysi ve altındaki entryi okunarak ülkenin genel durumu ve nedenleriyle ilgili bir tanıl bora kitabı yazılabilir. gerçekten perisan haldeyiz. sonumuz hayrolsun.
hesabın var mı? giriş yap