9832 entry daha
  • ufacık çocuğun babaannesini çocuk sırf siyahi diye ajan ilan etmiş utanmaz.

şu memlekette adamı dava edecek bir siyasi, cezalandıracak da bir savcı kalmadı mı? sevgilimiz, karımız, çocuğumuz sırf yabancı diye ajan mı ilan edileceğiz, böyle bir şey olabilir mi?

yarın bir gün bu salağın takipçilerinden biri çıkıp bu kadını vursa, çocuğa saldırsa bunun bir suçu yok mu?

iletişim bakanlığı dezenformasyon başkanlığı sadece cb için mi çalışıyor?

düzensiz göçe karşı olmak ayrı bir mevzu, ırkçılık ayrı. düzensiz göçe ben de herkes gibi sonuna kadar karşıyım ve hepsinin dönmesi gerektiğini düşünüyorum ama biri sırf siyahi diye, esmer diye ajan ilan etmek nedir? kafayı mı yediniz siz? çocuk da türk çıktı.

nasıl bir ülke olduk, bu beş para etmez cahiller mi bilirkişi oldu başımıza artık. yazık gerçekten.
  • qanon türkiye şubesi. uydurduğu komplo teorileriyle insanlara alenen iftira atıp hedef gösteriyor.
  • kıbrıs türküdür, forumlarda kürtlerin yerinde türkler olsa onlar da dağa çıkardı tarzı mesajlar atan biriyken chpden vekil olamadığı için koyu ırkçı, chp düşmanı, erzurum ülkücüsü taklidi yapmaya başlamış morbid obez bir sahıstır. bunu da başımıza vekillik konusunda kendisini gaza getiren kilicdar malı bela etti yani
  • küçücük siyahi çocuğu ajan itham eden aymaz. eskiden 23 nisan'da trt programinda dünyanın farklı ülkelerinden çocuklar -zenci çocuklar da dahil konuk olurdu. 23 nisan dünya çocuklarına ithaf edilen bir bayramdır. bu herif de foncu moncu saçmalıyor.
  • o küçük yaşta çocuklar dahi sosyal medyadan ve konuşulanlardan haberdarç çocuğun ailesini ajan ilan etmiş. şimdi çocuk o etiket ile yaşayacak. hatta kimi arkadaşları korkacak veya dışlayacak.
    sadece bu herif ilgi çeksin ve para kazansın diye.
    bu işler bu kadar ucuz olmamalı. muhalefet aileye destek vermeli ve hukuki süreç başlatılmalı.
    2019 seçimleri sonrası fatih tezcan ile ilgili yazmıştım. o biriken davalar bitmeye başladığında görecek gününü, diye. geçen akşam üst üste gelen cezalar için "bakıyorum da hayatım gitmiş" diyordu. bu adamın sonu da benzer olacak gibi.
    işin en rezil kısmı bunu bir siyasi mücadele için de yapmıyor. para kazanıyor bu işten.
  • tipik bir zafer partili.

23 nisan'da eğlenen bir çocuğu ajan ilan etmiş.

dedim ya tipik bir zaferci ve ümitçi.
  • nasıl rezil oldun ama atatürk düşmanı seni. seçim tahminleri ile zeka seviyesi ortaya çıkan aparat.
hesabın var mı? giriş yap