• winter's bone'un erkeksi güzeli.
  • the burning plain ve winter's bone'da sorunlu annenin boyundan büyük işlere kalkışan kızı rollerinde oynadı, iyiydi de bence. x-men'de nihayet bu typecasting'e son verip kot pantalon-kareli gömlek muhteviyatlı mühendis tarzından vazgeçip seksi şeyler giyecek. yakında hottest falan seçilmeye başlar, oscar alırsa yabancıya gitmedi deriz.
  • winter's bone'daki performansıyla en iyi kadın oyuncu dalında oscar'a aday gösterilen amerikalı aktris.
  • winter's bone'daki performansıyla altın küre ve oscar'a aday olan genç yetenek. şimdilerde hafif balik eti. umalım ki bir 3-5 sene sonra kendisini kırmızı halılarda yine bu doğal güzelliği ile görelim bambaşka filmlerde. sıfır bedene inmemiş olsun hollywood'un bir zorlaması olarak. 68. altın küre ödül töreni'nde gördüğümde ilk bu geçti aklımdan...
  • hem güzel hem yetenekli olan 20 lik çıtır
  • 14 yasinda ailesini ikna etmeyi becerip new york'a yeteneginin kesfedilmesini saglamak icin gelmis 90'li hatun. sen kalk ana babani ikna et. cok ters geldi bana bu.
  • az önce evde otururken rastgele ve ilk kez gördüm tv'de. 20 yaşındaymış müthiş bir şey ya bu az daha ekranı öpecektim. neler var arkadaş ya...
  • köfte gibi bir kız beklerken erik gibi bir hatun gördüm açıkçası ve şaşırdım. köfte gibi sempatik olmasını yeğlerdim, erik gibi kütür kütür olmasına. 20 yaşında olduğunu gizlemeye mi çalışmış nedir?
  • az önce kırmızı halıda öyle bir gözüktü ki kendisi; kanımdaki bu kadar adrenalinle sabaha kadar uykum gelmez artık` :swh`.
  • güzelliği bir yana, bence en etkileyici olanı doğal tavırlarıydı.. ilk defa bir adayın kırmızı halıda bu kadar rahat ve samimi bir konuşma yaptığını görüyorum..
hesabın var mı? giriş yap