• son 1 saattir sms kodu hatası verip beni çileden çıkartmıştır
 • uzun süredir kullanıyorum lakin bazı çekilen miktarların hesaplara yansıtılmadığını başka atmlerden başkalarının paraları çektiğini birçok kez duydum, bu tarz bir olay yaşayan varmıdır aramızda? daha cok yüksek meblalar.
 • firma güvenilir midir? bu tür finans araçlarında eninde sonunda bir darbe olur kullanıcılara. ukash örneği herkesin aklında. 6000 euro'luk ukash kod elimden uçtu gitti. ingiliz firmasıydı güya. milletin paralarını iç ettiler ve başka üçkağıt çevirecekleri alanlara gittiler. bir süre sonra cuk diye kazığı sokmasınlar. ismi de türklerin koyacağı bir isme benziyor. türkler varsa kazık ucu sivri şekilde bekliyordur...
 • malum bahis sitelerine para atmak eskisi gibi kolay değil böyle orospu çocuğu firmalara bulaşmak zorundayız. neyse yapmış olduğum cepbank işlemini atm'den para çekilmiş bilgisi bana gelmiş olmasına rağmen biz çekmedik diyebilen aç köpeklerden oluşan bir firma sakın bulaşmayınız.
 • (şuan bildiğin capslock açık sinirli sinirli yazıyorum!)

  +zaten kullanmadığım fakat bets10 tavsiye etti diye hesap açtığım sonrasında da pişman olduğum bir oluşum.

  +canlı yardıma bağlanıp hesabımı kapatmak istedim gerekli bilgileri verdim ama sanki garanti bankası gibi 3+4 kere vazgeçirmek istedi. adres telefon her bir boku yazdım artık yalvaracak hale geldim hesabımı kapatın diye. bana gerekli bilgileri merkeze evet merkeze ileteceklerini! talebimin iletildiğini söyledi. dedim tamam.

  +bitmedi, sabaha doğru bir e-posta daha. bu sefer başka bir isimden. (1-2 harfi değişik)

  "üyeliğinizin kapatılması yönündeki talebinizi aldık. hesabınızın kapatılması yönündeki talebinizin nedenini paylaşabilir misiniz? işlemler sırasında karşılaştığınız herhangi bir sorun ya da işlem hatası varsa, size hızlı ve güvenli bir şekilde ücretsiz hizmet sağlayarak yardımcı olmak isteriz.

  jeton cüzdan'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz."

  bende dedim ki aynı soruyu neden 10 kere soruyorsunuz? kapatın lütfen bakın artık jeton cüzdan ile bilgilerimi paylaşmak istemiyorum ki zaten kullanmıyorum.

  deliriyorum galiba sözlük!

  (yazım hataları için bir ara edit gelir!)
 • türkiye de çaresizlik örneği, başka bir şey değil.jeton cüzdana para yatırırken tek bir evrak dahi istemezler, 10 larca yatırıma yöntemi vardır.ancak ne hikmetse para çekeceğiniz zaman 2 yöntem vardır.

  bunun içinde donunuza kadar bütün bilgilerinizi evraklarınızı göndermenizi talep ediyorlar.hadi onu da gönderdik, bir insan 48 saat bekletilir mi?

  türkiye yi bu çakalların eline düşürenler utansın.paranla rezil oluyorsun başka bir şey değil. adamlara diyorum ki papara ile para çekim yapabilirsiniz diye mesaj geldi bana.cevap olarak; bazı saatlerde geçerli o, bazen değişebilir diyolar bana.resmen insan aklıyla dalga geçiliyor başka bişey değil.
 • rezil kepaze yer yer paranızı haftalarca esir tutan bir sözde dijital para cüzdanı
 • uzak durun bakın çok ciddi uyarıyorum uzak durun. acayip soyuyorlar. komisyon miktarları sitelerinde yazıyor ama komisyonun da komisyonunu alıyorlar. yani paranızı çalıyorlar.
 • buradan banka hesabına çekim yapan var mı? canlı yardımda komisyonsuz ve iki gün içinde işlemi gerçekleştiği söylendi.

  edit: yaptım. 30 saat sonra hesabıma ulaştı.
 • yukarıdaki yazar arkadaşların da belirttiği gibi vur-kaç yaptıkları doğrudur. arkadaşlarca bir süredir cepbank yüklemesi yapıyorduk. ancak birisi atm'den parayı çekip sırra kadem basmış. bu yüzden;
  tanım: güvenilirliğini yitirmiş olan internet sitesidir. asla kullanmayınız.
hesabın var mı? giriş yap