• 11 haziran 2021'de vizyona girecek olan jurassic world serisinin 3. filmi. emily carmichael ve colin trevorrow, senaryoyu birlikte yazacaklar.

  https://twitter.com/…orld/status/966388308812034048
  https://twitter.com/…iniz/status/966389301125828609
 • ilki hayvan gibi gişe yapıp, 2.'si için de beklentiler yüksek olunca, 3. için onay verilmesi pek zor olmamıştır muhtemelen. spielberg nefes aldığı sürec jurassic'ler bitmez.
 • dinozorlara dolayısıyla jurassic serisine yüksek derece takıntım olduğu için ister transformers gibi 15 tane filmini çeksinler ister senaryoyu batırsınlar her türlü izlerken, çocukken elimde raptor oyuncağıyla izlediğim o heyecanı yaşayacağım. umarım dizisi çıkar bi 10 sezon da en azından çocuğum olana kadar dinozorsuz kalmam.
 • dr.alan grant (sam neill),dr.ellie sattler (laura dern),dr.ian malcolm (jeff goldblum) gibi eski karakterlerle yeni karakterlerin biraraya getirilme olasılığı varmış.(bryce dallas howard'ın yalancısıyımhttps://kayiprihtim.com/…3-heyecan-verici-haberler/ ) ian malcolm yıkılmış krallıkta tadımlıkda olsa gözükmüştü.olursa süper olur,hem 2. filmin sonunda dinozorların dünyaya yayılmalarıyla seri farklı bir yöne evrilmişti.jurassic park 3'te alan grant ve ellie sattler'i ayırıp birde ellie'yi başka biriyle evli ve çoluk çocuğa karışmış göstermek gibi gereksiz bir yanlıştanda dönülebilir.4.indiana jones filminin tek olumlu yanı olan jones ve marion kavuşması gibi grant ve ellie'yi kavuştursunlar yeter izlemem için.onun dışında tüm dünyayı dinozorların kaplaması ve başrol karakterlerimizin bir avuç insanla saklı bir vadide yaşamaya devam ettikleri bir final bekliyoruz..
 • sam neill, laura dern ve jeff goldblum 'un, bu filmde tekrar bir araya gelecekleri kesinlesmis! haberi okudugumdan beri 2021'e nasil cikicam acaba diye dusunmeye basladim :/ te 2021 arkadas ya, pffffffff! jurassic park, obsesyon derecesinde sevdigim, cumle cumle, sahne sahne, mimik mimik, kil tuy ezberledigim bir film, ve bu efsane ucluyu tekrar bu filmde gorebilecek olma dusuncesi bile delirtti beni.
 • sam neill, laura dern ve jeff goldblum geri dönecekmiş. bi yanım nostalji nedeniyle sevinmişken, öbür taraf ilk film gibi efsane bir şey çıkma ihtimali düşük diye üzülüyor. cameo tadında rollerle üzmezler işalla.
 • en son 2016'daki filmine gitmiştim. güzeldi
 • ilk filmdeki üçlüyü kadroya dahil ederek iyi bir hamle yapmış olsa da, ayağa kaldıracaklarını zannetmediğim jurassic world serisinin üçüncü filmi.
 • jurassic park hayranlarına müjde ilk filmden sonra, sadece üçleme olsun diye ikincisi çıkarılınca pek ümitli olmadığımız filmdir
 • jake johnson ve omar sy'ın da kadrosuna katıldığı devam filmi.
hesabın var mı? giriş yap