• yahu buna hayır diyen bu ülkede yaşamıyordur :) bu toprağın insanına tanımadığı fakat ölen iki kişi gösterin, x güzel y çirkin olsun, x'e de yazık oldu diye başlarlar üzülmeye.
  • bir takım osmanlı's problem
    (bkz: kadı)
  • önemli ya. bak serenay’a kamyoncu dayı gibi takılıyo gene bayılıyo insanlar, merve dizdar selam veriyor amına götüne sövülüyor. güzel olmayan kız naz etmesin, hemen versin skişsin isteniyor, hor görülüyor. hani böyle sevmediğin birinin her şeyine sinirlenirsin ya hah. bi ortamda mesela şurda oturan kız vardı ya diyorsun kimse hatırlamıyor sanki yoktu hiç. inşallah gerçekten şansınız açıktır bacım en yakışıklı erkekleri siz götürürsünüz inşallah. zenginleri bize bırakın tabi ehehe. tek derdiniz estetik yaptırırsam çirkin şansım gider mi filan olur umarım. amin.
  • güzel olması önemlidir. ancak tek başına bir kriter değildir. çünkü başkasına güzel gelmeyen bize güzel de gelebilir yani. bu biraz o kişinin bize hissettirdikleri ile de alakalıdır. ben kötü bir tecrübe yaşadım ama sevdiğim kız 100 kilo da olsa ben yine severdim. çünkü dış görünüşünden ziyade başka bir şey vardı beni ona bağlayan. bunu da kendisine söylemiştim bile hatta. sonuç olarak masum, saf ve temiz duygular boş yere heba oldu. :)
  • birbirimizi kandırmayalım çok üzücü olsa da bu durum oldukça önemlidir. bırak ilişkiyi, günlük hayatta insanların size karşı davranışı bile 180 derece değişir.
    dıştan gördüğünüz hoşgörü, nezaket, yardımcı olma isteği bir o kadar artar. ve bu durum her nerede olursanız olun değişmez.
  • kadının güzel olması kadının genel kabul görürlüğüne ve toplumdaki konumuna çarpan etkisi yapar o kadar. kadın seksin ve cinselliğin simgesidir. genel olarak güzel vücutlu ve altyapılı olması daha fazla iş yapar. güzel yüzlü ama tahta gibi vücudu olan, kemikleri sayılan bir kadın o kadar cazip gelmeyecektir. bu nedenle o kadar önemli değildir.
  • bugün hiç yalan söylemedim o yüzden değildir.
  • ne yapacağınıza bağlı
  • yalnızca önemli değil çok önemlidir. kadın dediğin güzel olacak, yoksa hüsran.
  • değildir, kadını güzel yapan sizin sevginizdir. gerçekten severseniz onda kimsenin görmediği özellikler, güzellikler görür insanların kusur sayacağı şeylerin aslında ne kadar güzel olduğunu keşfedersiniz.
hesabın var mı? giriş yap