• buna bayılan kadınların sonu ya mezarda ya karakolda bitiyor maalesef, acı ama gerçek. sağlıklı bir birey için hayır demek hayır demektir. hayır dendiği halde ısrar eden insan da laftan anlamayan, takıntılı biridir. aynı şekilde hayır demeyi naz yapmak zanneden hemcinslerimin de ıq'sundan ayrıca şüphe ediyorum. ikisinden de koşarak uzaklaşmak lazım.
  • (bkz: taciz)

bir şey bir kere söylenir, hadi bir daha söylersin, olmuyorsa bırakırsın. biraz kendinize saygınız olsun.
  • kadınlar hakkında kadınlardan tavsiye almayın evladım. mal mısınız?
  • oldu yaaa. ısrar edeceklermiş. bu arada her kadın bir çok seçenekten biridir. tıpkı erkekler gibi. sizi özel kılan sonraki seçenekten önce gelmeniz sadece.
  • bayıldıkları erkeklerin ısrar etmelerine bayılırlar diyor itiraz ediyorum.
  • (bkz: yok öyle bir şey oğlum topla topla)

kim bunu ortaya attıysa amına yıldırımlar düşsün, öyle bir şey yok. ne zaman sikinizin ululuğuna kanaat getirip "benim haşmetli yarrrağım çok estetik duruyor, senin kara amına mı kaldım" moduna girerseniz o zaman yürüyen cinsellik olmaya hak kazanırsınız.

kendi penisinize saygı gösterin, başını okşayın, sevin ama asla ağda yanığı amcıkla yüz göz olmasına izin vermeyin.

unutmayın, yarrak her şeye kaldırılmadığı zaman hakan olur. serdar olur, didar olur...
  • alakası bile yok. hiç kimse hayır dedikten sonra ısrar eden, inat eden, ya da yalvaran birinden haz etmez. hayır, hayırdır. naz yapmak değildir.
    kadınlar istediği kişiden gelen kararlılıktan, istikrardan, netlikten, devamlılığı olan, güven veren, ilgi alaka ve çabadan mutlu olurlar.
  • valla bu işler belli olmuyorlar krallar bir sürü etken var . bir dostum bir kıza abayı yaktı 10 seneye yakın uğraştı şöyle seviyorum böyle seviyorum kapının önünde yattı kalktı , hanım ablamız en sonunda güvendi olur dedi şu an çok mutlu bir evlilikleri var

ha şunu da gördüm 1 yıl uğraştı bir dostum kız artık savcılığa vermekle tehdit etti , aileler arasında çatışma çıkacaktı nerdeyse .

tuhaf işler
  • bizimkinin çaktırmadan bayıldığı ısrar şöyle bir şey;

- hadi sen otur, çamaşırları ben asayım
    + yok asarım ben
    - geç geç hadi yoruldun sen güzelim
    + bir şeyim yok ya yapıyorum
    - allah aşkına bırak hadi
    + iyi tamam (oh be hehe)
  • yok yanlış önerme. kadınlar ısrar eden erkekleri engellerler.
hesabın var mı? giriş yap