• "kezban ruhlular ilişkide ısrar edenlere bayılırlar " olarak düzeltilmesi gereken.

sağlıklı bir ilişki, karşılıklı çaba ve hoşgörü ile gelişir. bir tarafın ısrarıyla devam eden ilişki toksikten öteye gidemez.

şiddeti haklı kılması için söylemiyorum kesinlikle ama bugün ilişkide fiziki veya psikolojik şiddet gören insanların önemli bir kısmı ısrar edilmesini seviyor muhtemelen.
  • tam tersi, reddettiğim bir konuda ısrar eden erkeklerden nefret ederim. hayır hayırdır.
  • hangi konuda ısrar ettiklerine göre değişir.

(bkz: önce sen kapat)
  • (bkz: taciz)

bir şey bir kere söylenir, hadi bir daha söylersin, olmuyorsa bırakırsın. biraz kendinize saygınız olsun.
  • bayıldıkları erkeklerin ısrar etmelerine bayılırlar diyor itiraz ediyorum.
  • bizimkinin çaktırmadan bayıldığı ısrar şöyle bir şey;

- hadi sen otur, çamaşırları ben asayım
    + yok asarım ben
    - geç geç hadi yoruldun sen güzelim
    + bir şeyim yok ya yapıyorum
    - allah aşkına bırak hadi
    + iyi tamam (oh be hehe)
  • ısrarın konu ve içeriği şudur: (bkz: çok özür dilerim ne olur beni affet)

kadınlar bunu duymaya bayılıyor. o kadar büyük mantık hatası var ki. defalarca aynı hatayı yaptığını görmüyor ama adamın özrünü defalarca kabul ediyor. bir kaç sebebi olduğuna inanıyorum. ilki konfor alanı. tanıdık ilişki biçimini sürdürüyor. ikincisi bu yalvarma kendisini güçlü ve değerli hissettiriyor. onun için yalvaran biri olduğunu bilmek haz veriyor. belki bir de vicdan var işin ucunda ama kıyamadım deyip defalarca affetmek de akıl karı değil bana göre.
  • sonra sarı seron taktırıp, story mi atıyorlar.

tanım: takıntılı erkeklerin avuntusudur.
  • tasma takıp peşinde dolandıran türleri de mevcuttur.
  • kadınlar hoşlanmadıkları erkekten gelen hiçbir şeye bayılmaz.
    hoşlandıkları erkek ise ısrara değil ilgiye bayılırlar, ısrar ve ilgi aynı şey değildir.
hesabın var mı? giriş yap