• "sana ne götüne koduuum!" diye cevaplanması gereken tartışmadır. eliniz çükünüzde, kadınlar kulübü nokta kom tıklamadan duramıyorsunuz. o tartışmayı burada yapmak isteselerdi, ekşi sözlük'e yazarlardı.

istiyorsunuz ki, herkes her gün en az bir nefret söylemi kussun kadınlara karşı. konu ne bilmiyorum bile ama bildiğim tek bir şey var; dikkat çekmeyin gtk *
  • akşam akşam insanı hüzünlere boğan acıklı olay. alçak bir adam ve plastikle aldatılan kadının elim öyküsü. gerçekten dayanılır gibi değil.
  • sayfaları geçtikçe ilginç bir hal alan tartışmadır. *

--- spoiler ---

iğne batırıp havasını söndürseydin o yellozun

--- spoiler ---
  • 2. sayfasına şöyle bir göz gezdirdikten sonra kapattığım tartışma. bunaltıyor beni böyle ortamlar, üstüne bir de forum bu. yok bebeğimin doğumuna şu kadar kaldı imzaları vesaire. yemin ediyorum bunaltıyor. bunu neden yazdım onu da anlamadım.

forum ve kadınlar. devlet bahçeli. internet.
  • ilk 10 sayfayı falan okudum, yahu bir kişide çıkıp dememiş sen adama yetmemişsin ki ilk fırsatta böyle saçma sapan tatmin yöntemlerine girişmiş
  • yahu bi kişi de dememiş ki, kocanla konuş, belki seninle fantazilerini paylaşamıyodur, cinsel hayatınızda eksik bi şeyler buluyodur diye. kadınlar kulübüne yazacağına sen de gitsene bi sex shop'a, alsana sevişmelerinizi renklendirecek bi şeyler. biraz devrim yap yatak odanda bakalım, gör nasıl mutlu olacaksınız ikiniz de.
  • bunu okuyan azıcık gazete, kitap, dergi, hadi olmadı köşe yazısı falan okusa 63 sayfa, buraya taşımaz saçma sapan bir konuyu. öylesine saçma bir tartışmadır yani.

ağzı bozuk benim, bayır gülü de sana girsin. teşekkürler.
  • baya baya okudum, özet geçiyorum: şişme bebeğe hallenen abi ayriyeten anal severmiş ve isteklerinin en basiti buymuş. ablamız ise açık konuşamadığını belirterek, bazı şeyleri yaparken midesi bulandığından bahsetmiş. bu sahneyi gördükten sonra eşinden ayrılmaya karar vermiş (bana göre ciddi değil sanki). konuyu açan ablanın kalbi daha fazla kırılmasın diye forum moderatörü tarafından konu kilitlenmiş.
  • (bkz: gülsem mi ağlasam mı)
    ben olsam kocamı öyle yakalasam alırım bebeği kucağıma alırım bundan sonra bunu zik amk'un osbirci pezevengi der ve bebeği bıçakla keserim!

sonra onu bi güzel itin bokuna sokarım. hurrr çocuğu.
  • en son konu sahibinin ekteki yorumu yapıp boşanmaya karar verdiğini anlıyoruz. ayrıca kocasının sapık olduğuna kanaat getirmiş ve çocuğunu göstermeyecekmiş.

allah akıl fikir versin...

--- spoiler ---

konustm esimle. yildirim hiziyla konuya bosanmak istiyorum senden diye girince sok oldu ve olayi irdeledi. ırdeleme utanirsin dediysem de dinlemedi. ben de anlattim. dun eve geldim ne yaptigini gordum sen dustayken evdeydim falan dedim. sok oldu,yuzu kizardi ve acayip utandi. aciklamaya calisti sakin bir sey soyleme bu konuda seni dinlemek istemiyorum dedim. bosanma benden cocuk var vs dedi ve aglamakliydi belli ki baya utandi ve uzuldu. cocugu ayda bir gorebilirsen dua et artik dedim sakin bu konuda zorluk cikarmaya kalkma dedim. bundan sonra da ne fantezin varsa rahat rahat kimle yasamak istersen yasarsin artik dedim kalktim masadan hic bir sey yemeden. arkamdan kalkti o da sakin gelme pisman ederim seni dedim.. ve gittim. ariyor fakat acmiyorum... hala kotuyum..

--- spoiler ---

bana tavsiye veren herkese tesekkur ediyorum oncelikle. bazi arkadaslar da bana giydirmis saolsunlar onlara da tesekkur ederim. gulerim ben,yok sallamam evliligimi bozmam diyenler olmus ama onlari biraz empati yapmaya davet ediyorum. emin olun gulmezdiniz. esim bi kere kendini cok dusurmus bu bir. oyuncak falan gibi bakinca evet komik ama benim kadinlik gururum var kusura bakmayin ama cok ciddi bi durum bu. ben o adamla ömür boyu ayni yastiga bas koyamam bu iki. ve hastalikli oldugunu dusundugum esimi cocugu gostermemekle tehdit etmem bence cok normal. siz farklisini yaparsiniz olur mu? ben bu sekilde daha saglikli olacagini dusunuyorum cocugum icin. ne kadar az gorusseler o kadar iyi yani. suan yasadigimi anlamaniz mumkun degil umarim hic birinizin basina gelmez..
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap