• erkeklerle yarıştığında anca 462. olabilen lia thomas isimli adamdır. bu abimiz herhangi bir cinsiyet değişim operasyonu geçirmemiş hatta halen kadınlardan hoşlanıyormuş. bir sabah kalkıp "artık kadın gibi muamele görmek istiyorum" demiş, o kadar. yani o kadar kadının emeğini gaspetmiş. sjw, woke, political correctness akımlarının ne kadar salakça olduğuna dair güzel bir örnek
    https://twitter.com/…?t=s3yn8sjz2aaijtbll9xwxa&s=19
  • hümanizmin bokunu çıkarınca yaşanabilecek olaydır. bir şeyi de kararında bırakın...
  • erkeklerin kadın olmada da kadınları yendiğini gösteren sjw eseridir

yeterince kişi favladığına göre artık pek kimse görmeyeceği için yazmakta bir sakınca görmüyorum: hani "sana vuran kadına sen de vur"cular var ya? aha bu gibi karşılaşmalar bunu neden yapmamak gerektiğini gösteriyor. bu dallama normalde erkeklerle yarışırken 400üncü falan olan, sikko bi sporcuymuş. ona rağmen ömrü boyunca sporla uğraşmış kadınlara nal toplatıyor. bunun gibi bi dövüşçü fallon fox vardı, silikon taktırıp "ben kadın oldum" diyerek tamika brent'le dövüşe çıkıp kafatasını parçalamıştı. tamika açıklamasında "ben ömrümde böyle bişeyle dövüşmedim. kadın olmadığı çok belliydi" diye belirtti.

çoğu kişi kendi bunu düşünemiyor. kadınların birçoğu en tırto heriften güçsüz o yüzden bi yumrukta ölmeleri mümkün. yani tokat attı diye birini öldürmeye sebep olmak istemezsiniz diye düşünüyorum. buralarda çılgınlar gibi savunuyorsunuz ama... kimse size kum torbası olun demiyor, siktir git ortamdan uzaklaş hoşuna gitmiyorsa, kadını niye dövüyon? çocuğun sana vursa çocuğunu da döversin o mantıkla. muhabbet kuşu ısırsa onu döversin falan. git kafes dövüşçüsü ol çok açlığını çekiyosan. kendinden güçsüzü it köpek de döver.
  • cinsiyetçi orta doğuluların saldırdığı kadındır. bir insan cinsiyetinin ne olduğunu size soracak değil. o kadar yobazsınız ki insanların cinsel kimliklerine, yönelimlerine hiç saygınız kalmamış.

kendini erkek hisseden kişi erkek kadin hisseden kadindir. insanlarin sizin cinsiyetine karar verebilmesi kadar medeniyetten uzak bir davranis yok.

gelişmiş ulkelerde bu mevzu hic tartismaya acilmaz cunku insanlarin cinsel yonelimlerine de tercihlerine de saygililar.

ben de başarılı zeki trans bir kadinim. size kalsa üniversite sınavında ilk bine girmem bile cinsiyet değiştirmem sayesinde oldu ama ben sadece çalışıp çabalarımın karşılığını aldım. dünyaya gelmeden once secmedigim bir cinsiyeti kabullenecek degilim. olimpik sporcuyum ama bunun erkek olmamla ya da sonrasinda kadinliga yatay gecis yapmamla alakasi yok. cok calisip azmettigim icin basardim. kadinlarin fiziksel olarak daha gucsuz oldugunu ima etmek de dupeduz cinsiyetcilik. cok kirli bakis aciniz var. umarim bir gun ayrimci ve saygisiz mentaliteden siyrilabilirsiniz. yazik sadece yazik. üzülüyorum sizin bu kadar yobaz olmanıza.
  • düpedüz haksızlıktır. mesela trans kadınlar kendi kulvarlarında yarışırlarsa sorun kökten çözülmüş olur. hem birileri mağdur olmaz, hem de daha adaletli bir yarış olur. bundan daha iyi önerisi
    olan varsa buyursun.
  • bunlar, kadın, erkek, diğerleri diye 3. tür olmak istemiyorlar mıydı. neden kendilerine özel bir kategori yok. resmen sporun anasını bellediler.
  • dünyada ve türkiye'de temel sorun aklı başında insanların aptallar kadar cesur olmaması. sonuç olarak da bu tip saçmalıkların ardı arkası gelmiyor.
  • (bkz: motivasyon)
  • kimse de çıkıp dememiş mi "hoca bu işte bir ipnelik var ya" diye ?
  • kadın düşmanları toplaşmış hemen , eşit ücret istemeyi biliyorlarmış şimdi hak ettiklerini bulmuşlar. bu tarz tipler kadının hep kendine muhtaç zavallı bir varlık olmasını ister, kendi eziklikleri yüzünden. dünyanın her yerinde her alanda kadınların hep niye hala ezilip haksızlığa uğradığı çok net anlaşılıyor. en gelişmiş toplumlarda dahi aynı işi yapan kadınlar erkeklerden düşük ücret alıyorlar ki yapilan iş çıktısı aynı olmasına rağmen hem de.

sporda da ,translar icin ayrı kategori olsun, yoksa kadınlarin sporla uğraşmasını, hevesini tamamen yok etmiş olacak bu sjw sürüsü.
    kadın düşmanı yazarın ilgili nefret yazısısı.görsel
hesabın var mı? giriş yap