• ne yazık ki %100 doğru bir tespit.
    genellemede kadın yüzdesi tabii ki daha fazla ancak bunu toplumsal bir sorun olarak düşünmek gerekir.
    (bkz: sidik yarışı) insanlık tarihince vardı. şimdiki teknoloji ise bunu en kolay hale getiren bir unsur. öyle ki insanlara normalde yapmayacağı eylemleri bile yaptırabiliyor.
  • ortalıkta görünmeyen insanların evlendikten sonra ınstagram hesabı açması ve sonrasında çocukla gelen aileyi büyütme çabalarını ınstagram üzerinde her an paylaşma çabası beni de çok rahatsız ediyor. bu birşeyleri birilerine kanıtlama çabası.

kendilerini ve çevresindekileri kimi paylaşımlarla komik duruma da düşürebiliyorlar. sonra şu videodaki gibi yorumlar geliyor :)
  • kesinlikle katıldığım tespit.

evlenen, nişanlanan kadınların çoğu sadece instagram için bu işlerin içine giriyor. kadınlar gerçekten anlaşılması zor varlıklar.
  • artık gerçekten bunaltan durum. geçen gün bir göl kenarına gittik. kız arkadaş grubum hemen göl manzarasında fotoğraf çekinmeye başladı.

abi manyak mısınız?!?!??!?

git önce bir göle bak. bir renklerine, içinde yüzen balıklara üstünde kayıkla gezen amcaya dikkat et!!!

tek hücreli misin???? tabi gölle kalmayıp her adım başını da fotoğrafladıkları için gezi banada lanet getirttirdi.
  • maalesef doğru tespit
    yediğini içtiğini giydiğini çıkardığını aldığını verdiğini sevdiğini sevmediğini işediğini sıçtığını koymasa geberecek
  • instagram dışında siklenmedikleri içindir. gerçek hayatta ne bok olduğunu çevresindekiler zaten biliyor ama instagramda hem sevinsin gariban diye layk basan var hem de görmemiş abazalar var.

kıçı kırık bi hatun 3-5 bin takipçiye ulaşınca kendini star falan zannediyor. sosyal medya dışında tatminsiz sidiklisin halbuki biz bilmiyor muyuz?
  • kapadokyaya giden bir kadın kökenli arkadaşım instagrama fotoğraf atmayacaksak ne anlamı var gitmenin diyerek işin özetini yapmıstır
  • son derece doğru kadınların geneli yediği yemeği, hazırladığı sofrayı,gezdiği yerleri an be an instagrama koyuyorlar ve neredeyse tüm yaşamlarını paylaşır hale geldiler. şimdilik yatak odası hariç korkuyorum onu da paylaşacaklar diye.artık yeter ne yediğinizi ve neler yaptığınızı göstermeyin kardeşim.
  • instagram’dan önce insanlar napıyordu sorusuna cevap vermek istedim öncelikle. facebook vardı, ondan önce arada kullandığım bir şey olmadı ama eskiden de myspace vardı. myspace öncesini bilmiyorum internetimiz yoktu ya da yaşım yetmemiş herhalde.

aslında 10-15 yıldır bu paylaşım mevzusu var. doruklara instagram’la birlikte çıktı. hal o kadar çığrından çıktı ki, bazen girdiğimde suratımda “neden” gülümsemesiyle geziniyorum anasayfada.
  • kendinizi bu kadar önemsemeyin. sakin olun hepsi geçecek
hesabın var mı? giriş yap