• türkiye şartlarında günlük çalışma saatlerine bakıp öyle konuşun lütfen..sabo terlikten başka bi şey giyemiyorum son birkaç yıldır..
  • istemiyorsa giymez. ama giyen kadına bakıldığı zaman "niye bakıyorsun" deme hakkı da null and void olur.
  • bu havalarda yürümesi çok zor oluyor
  • ekrem imamoğlu'nun yüzündendir!

istanbul'un çarpık kaldırımları ve bir yağmurda fransız ordusu gibi dağılan arnavut kaldırımına dönen sokakları yüzünden yürümekte zorlanan kadınlar da çareyi spor ayakkabı giymekte bulmuştur.

edit: ironiden anlamayan beyinsizlere selam olsun.*
  • kadınlar artık topuklu ayakkabı giymiyor muymuş? neden?
    bir şey mi protesto ediyoruz? ona göre çıkaracağım hemen.
    t. canı sıkılmış yazar zırvası.

edit. bugün de kadınlara sallamaya uygun bir başlık açtık hamdolsun.
  • yollar köpek pisliği, çamur ve çukur dolu. çalışma saatleri uzun. metroya, otobüse, vapura yetişmeleri gerek. bu şartlarda ne topuklusu?
  • kış aylarında daha az tercih edildiği doğrudur.**
  • rahatız böyle o yüzden
  • birkaç saattir eziyet çeke çeke yürüyen bir hanımefendiyi görüp sebebini anladığım eylem.

ayakta kalmanızı gerektiren bir işte çalışıyorsanız sanırım eziyete dönüyor bu iş, saatler geçtikçe hatun giderek kamburlaşıyor, sağa sola yalpalıyor.
  • 8-6 çalışıyorum. bırak topuklu ayakkabı giymeyi ayağımı en ufak rahatsız eden ayakkabı giydim mi günüm berbat geçiyor. rahatsız oluyorum.

ama çalışmasam bile topuklu ayakkabıyı mantıklı bulmuyorum. düğün kokteyl ya da şık olmam gerekmeden de giymem. boyum da kısa yaşım da genç. ama sevmiyorum. ve bunun bakımlılıkla hiçbir alakası yok malesef. dağılabilirsiniz klasik türk erkeği algısı.
hesabın var mı? giriş yap