• doğru olan önerme.

lakin renkli spor ayakkabılar, rahat oxfordlar, şık loaferler, tiril tiril espadriller, artık kaşık gibi durmayan afilli babetler neden bilmiyorum hepsini toplayınca bir stilletto etmiyorlar.

aman, etmezse etmesinler. canım kadınlar siz ne giyerseniz en güzeli odur, onların ne düşündüğü değil sizin nasıl hissettiğiniz önemli.
  • çünkü bacağım ameliyatlı. zamanında topuklu ayakkabı testerligi yaptım yeter giydiğim.
  • oldum olası topuklu ayakkabıyı sevmiyorum. eğer artık giymiyorlarsa bu iyi bir şey.
  • çünkü artık topuklu ayakkabı giymek de sınıfsal bir şey.
    ucuz ve basit görünen ayakkabıları geçiyorum.
    ürün kalitesini de kenara bırakıyorum.
    türkiyede değil topuklu ayakkabı giymek yürüyeceğiniz yol yok.
    düz yolda yürünebilecek yaya alanı yokken topuklu ayakkabı giymek bir defa altında arabası olan kadınlar mahsus bir şey.
    her kadın araba sahibi değil.
    kadınlar için ehliyet almak çoğu zaman ailelerinin ekonomik durumu, vizyonu ve medeniliğiyle ilgili

dolayısıyla, her şey gibi topuklu ayakkabı giymek de sınıfsal bir konu.
  • ihtiyaçta yok zaten. genel anlamda boylar gayet uzun
  • modanın artık bu şekilde gelişmesi. eskiden kumaş pantolonu spor ayakkabıyla kombinelemek mümkün değildi. artık her şeyin altına rahatça giyebiliyoruz. çok güzel oldu, ohh ne iyi oldu, mis oldu *

büdüt : offf offf hayatımda daha kötü çok az şey gördüm #150818832 giyme abla, her şeyi giy, bunu giyme
  • iyice köylü oldular. istanbul hatça ve emek kokuyor. deli gibi işe yetişip çalışmaktan saldı herkes. hay ben böyle çağa.
  • yasasin rahat spor ayakkabi
  • şık duruyor diye asla keyfimden ödün veremem dolapta 10 kutudan fazla var
  • ben bunları her yerde senelerce giydim. aşırı da severdim. ama yıl 2023 topuklu ayakkabılar artık demode. artık insanlar rahatına, kendi konforuna görünüşünden kimin ne düşündüğünden daha çok önem veriyor. doğrusu da bu. geçen bir çılgınlık yapıp giydiğim ayakkabının ortamda çıkardığı sesten utandim. o kadar moda dışı bir item.
hesabın var mı? giriş yap