467 entry daha
  • isterdim bir kadın beni sakinleştirsin, öfkemi ve duygusallığını bastırsın. mantıklı davranmaya sürüklesin beni. ama zamparalığı da seviyorum. bakalım…
  • ergenlikten itibaren peşinde koştuğu cinselliğe ulaşan erkek bir süreliğine uysallaşır, içsel huzuru yakaladığı için hayatını düzene sokma isteği oluşur, toplum taleplerini yerine getirmeye, onunla iyi geçinmeye başlar. sonra bazısı sıkılır ve yeni denizlere yelken açar, bazıları monoton bir hayata sıkışır, bazılarıysa o huzuru bir şekilde kaybedip huzursuz bir hayat yaşayarak affedersiniz kaderinin amına koyar, kaybedenler külübüne katılır. burda kadınların teklif edebileceği seks, aşk, sevgi önemlidir yoksa bir bilge gibi bir erkeği eğitmek hiç bir kadının haddine değildir.
  • iç güdüsel olarak anaç yapıda olmanın verdiği bir şey olsa gerek
  • kimse kimsenin karakterini tamamlayamaz bir kadın erkeğin hayatını düzeltmek için elinden geleni yapar ama erkek adam olmak istemiyorsa sonu bok yolu sonuç olarak kadının hayatına sıçılır ancak ne zaman bir erkek adam olmak ister o zaman olur hayatındaki kadının etkisi var sanır ama yoktur aslında sadece bu süreci kolaylaştırabilir destek olur
  • asla fırlama bir erkeği adam edemezsiniz.
  • günümüz kadınları mı? ahaha güldürmeyin dostlar. * instagramdan çıkmayan, ilgi peşinde, o ilişki senin bu ilişki benim koşan kadınlar mı erkeği adam edecek? o dediğiniz kadınlar vardı evet ama çok önceydi, o nesil değişti. demirin tuncuna insanın piçine.. diye boşuna dememişler.
  • kadınlara yükleyin misyonu sonra kadınlık bekleyin.
    zor..
    sizi adam etmek kolay da, siz adam olduktan sonra kaniş gibi pıtı pıtı sahibinin yanında yürüyen miniğe dönüp bir de o halle yatak performansı bekliyorsunuz.
    çok ters..
  • her oğlan bir evrede adama dönüşür
    dili yanan kadın ekseriyetle 2. evreyi tercih eder
  • bana göre bu konu karşı cins etabından önce anne faktörü ile başlar, şahsım adına diyebilirimki annem hep eli maşalı bir kadındı tersi de sevgisi kadar fenaydı, dayak yada dövmek adına her ne denirse işte, otoriterlikte bu durumun yanında tabi...
    çünkü ben hep çok yaramaz bir çocuk oldum ve cezalandırılmak benim durumumdaki hiperaktif bir çocuk için şart olmuştu..
    herkes kadar sıradan bir insan olarak değerlendirecek olursam kendimi diyebileceğim şudur ki,
    bugün bir tecavüzcü, hırsız, çocuk istismarcısı, yalancı, madde bağımlısı, devlet düşmanı, inançsız, kadın düşmanı, bağnaz veya buna benzer biri değilsem bunu sana ve senden yediğim dayaklara, uzun menzilli terliklere borçluyum ey anacım, o yıllarda canım yanardı elbet..
    şimdi yanmıyorsa sebebi sensin ve verdiğin terbiye...
  • ergen kız fantezisi. günümüz dünyasında geçerli olmayan durumdur. kadınlar erkekleri adam falan edemez. bir kadın ancak bir erkeğe tabi olur. adam olan erkek kadını kadın eder. ona bir yuva verir. çocuklar verir. sever, korur, hem kendisi, hem karısı, hem de çocukları için çalışır. bir gün bile bunun lafını etmez. sizin adam ettim sandığınız erkeklerin bir yerde kafasına dank etmiştir, canı yanmıştır, hayattan silleyi yemiştir, öyle akıllanmış ve o adam olma yoluna girmişlerdir. hani kadını kadın eder demiştim ya, bir arkadaşımdan örnek vereyim. tanıştığı kız, yemiş, içmiş, gezmiş, etmiş. kenarda 5 kuruş parası yok, gelecek planı yok, 12 ay taksiyle yurtiçi, yurtdışı, mümkünse uzay da olabilir, böyle tatil planları yapan birisiydi. arkadaşımla tanıştıktan sonra araba sahibi oldu, bir çok şey alabildi, para biriktirebildi. aldığı araba değerini katladı, çalıştığı şirketten birikmiş kıdem tazminatını alıp arabayı satıp üzerine koyarak araba alacak. bu planları yapan hep erkek tarafı oldu. arkadaşım bir bıraksa onu, malı mülkü satar tatile gider, saçma sapan organizasyonlara para döker, anı yaşayalım der. bakın daha kıza kattığı manevi şeylerden, kültürden bahsetmedim bile. hiç hayatınıza adam gibi bir adam aldınız mı kadınlar? derdiniz adam etmekse önce bir kendinize bakın o potansiyel sizde var mı? çevreme bakıyorum, sosyal medyaya bakıyorum. erkekler harıl harıl çalışıp, mal, mülk edinmeye, geleceğe yatırım yapmaya çalışıyor, kadınlar da habire mekanlara, konserlere, tatillere gidiyor. yahu türkiye'de yaşıyorsun sen kızım, türkiye'de. akıllı olun biraz amq. bakın mesela dışarıdan bakınca akıllı kadın diyeceğiniz bir tip, sat malı mülkü, estetik yaptır, güzelleş, zengin erkek parası ye, çalış çalış nereye kadar demiş arkadaşa. bunu bana bir kız arkadaşım söyledi. yani bu kadınlar mı erkekleri adam edecek? parası var diye adama pas pas oluyorsunuz lan. böyle en aile kızı diyeceğiniz tipte kızlarda bile ne boklar çıkıyor. kadınlar erkekleri adam etme fantezilerini bıraksınlar, önce kendilerine baksınlar. erkekler olarak kendini deyim yerindeyse adam etmiş kadın arıyoruz. şımarık, sugar daddy, gold digger kadınları değil.
73 entry daha
hesabın var mı? giriş yap