• %100 çalışanı: şefkat
  • kadınları ciddiye almayı uzun zaman önce bırakmış biri olarak söylemeliyim ki burada " deniz kenarı, ıhlamur ağacı, sevgi, şefkat... " diye edebiyat parçalayan hanım kızlarımız, söz konusu dolgun maaş ve yüksek statü olduğunda ankara'nın bozkırına bile razı olur.

çiçek, böcek, mum ışığında şarap gibi romantizm öğelerinin kendisinden ziyade kiminle olduğu önemlidir. 20 bin tl maaş alan üst düzey yönetici tolga bey'in çiçeği, 4 bin tl maaş alıp belini zor doğrultan memur osman'ın çiçeğinden daha güzel kokar ama o tolga bey'den çok az vardır ve onu elde etmek için daha dişli rakiplerle yarışmak gerekir. osman 30'lu yaşlara kadar alternatif olarak köşede bekleyebilir.

kadınların kalbine giden yol falan yoktur çünkü kadınların kalbi yoktur. ikili ilişkilerde binlerce yıllık evrimsel mirasın getirdiği içgüdülere göre hareket ederler. (bkz: hipergami) aşk, meşk, romantizm gibi şeyler bu içgüdülerin süslemesidir sadece. isterseniz bir erkek olarak romantizm konusunda doktora yapın. fiziksel görünüş, statü, mal varlığı konusunda o kadınla aynı ya da ondan üstün değilseniz şansınız yoktur.
  • kulaktan geçer diye tahmin ediyorum. davranışların toplamı bir söze bakar. eylem gözle seçilir. bir gül alırsan kokusu mest eder ama en çok sevgiyle söylenen bir seni seviyorum sözü kalbe uzanır. bunu her gün ve sevdanın ışıltısı ile yansıtmak gerekir. kadın ruhu sağlam söz ile yatışır; sevgi ilamı ile uyanık kalır. ama o sözün arkası kesinlikle dolu olacak. çünkü kadın hisleriyle yoğun yaşayan bir varlıktır. değişimi çabucak anlar.
  • hayat tecrübelerim bana kadınların kalbine giden yolun şefkat ve erkeklikten geçtiğini söylüyor...
    bir kadına ne kadar şefkatli davranır, onu koruyup kollayacağınızı gösterirseniz, o kadın size aşık olur...
    erkeklikten kastım ise kesinlikle maçoluk, hakarete varan konuşmalar ve cinsellik değil... tam aksine, ciddi bir duruş, azıcık güleryüz, her şekilde ayakta durabilme ve empati kurabilme yeteneğidir erkeklik...
  • alt ve üst ana toplardamardan.
  • (bkz: atm)
  • ince düşünceden geçiyor. bencil olmak yerine iki kişilik düşünülmesi, yanında değilken bile yanındaymış gibi davranabilmesi, olgun karaktere sahip bir birey olabilmesi kalbimizin kapılarını sonuna kadar açıyor. literatürde biz bu özelliklerin vücut bulmuş haline errrrrrrrkek diyoruz.*
  • her ne kadar tek taş yüzük milletimizde ön yargı olarak görünse de aslında (bkz: saygı)dır.
  • valla gençler açık açık yazacağım. 23 yıllık evliyim ben olsam beni 3 5 kez boşardım. ama anladığım şey şu güven. o güveni saglayabilirseniz paradır puldur zorluktur geçimdir hallediliyor. o güveni sağlayamazsınız brad pitt de olsanız bill gates de olsanız olmuyor.
  • sadakat ve anlayış, that's it bitches.
hesabın var mı? giriş yap