• daha doğrusu;

karşı cinste seks çağrıştırmayan ama çekici olan özellikler nelerdir olacaktı, ama bildiğiniz gibi karakter sınırı.

benim için kadının beni tutarak kendine çekmesi kesinlikle. çektikten sonra da sarılırsa müthiş * 35 oluyor.
  • bariz olmayanlardan birine dikkat çekmek istiyorum.
    ilgilendiğim karşı cinsten birine alıcı gözle baktığımda dikkat ettiklerimden biri de elleri olur. norveçli balıkçı eli gibi el olmaz.

zihinsel açıdan da müzik zevkine bakarım o yeter.
  • göt
  • kıvırcık saç
  • *kalite, asalet, zeka, omurga, vicdan.

*müzik, edebiyat, felsefe ve sinemayla alakası. izlediği filmin, okuduğu kitabın/metnin veya dinlediği şarkının felsefesi üzerine, ona geçirdikleri, ona düşündürdükleri üzerine kendisiyle konuşabilmek.

*içebilmesi. içince basitleşmemesi. kafası güzelleştikçe onun da güzelleşmesi.

*içmeyince de basitleşmemesi. hiç basitleşmemesi.

*vefa ve sadakat.

*başta aşağılık kompleksi olmak üzere mümkün olan her çeşit kompleksten arınmış, ergenliği ergenlikte bırakabilmiş, bir şeyleri aşabilmiş sağlam bir kafa yapısı.

*ailevi/kültürel altyapısının ve kendi kendisini getirebildiği, konumladığı noktanın hayata ve ilişkilere bakış açısını maddi eksenlerden çıkarabilmiş olması. mümkün mertebe duygu odaklı, mümkün mertebe onurlu, mümkün mertebe insani bir hayat görüşü.

*inancından, inançsızlığından, görüşlerinden, hislerinden bağımsız olarak hiçbir konuda sabit fikirli, sığ ve bağnaz olmaması.

*bana en uzak fikirlerini dahi bana benimsetebilecek bir çap ve ona en uzak zevklerimden dahi benimle beraber zevk alabilecek bir benimseyiş.

*çorap.

*çorap (diğer teki).

*küçük, kibar ve bakımlı el/ayaklar.

*koku. sürdüğü, sıktığı, kullandığı değil kendi tenine ait bağımlılık yapabilme potansiyelli nevi şahsına münhasır bir koku.

*mümkünse diz üstü olmak kaydıyla elbise. türlü türlü elbise.

*bakışları. sadece bakarak ifade edebildikleri, hissettirdikleri.

*gülüşleri. sadece gülerek insana bir ömür sırf onu güldürmek istemek gibi bir kariyer hedefi koydurabilmesi.

*ağlayışları. ağlamasına asla dayanılamayacak kadar içten ağlaması ve de ağlamanıza asla dayanamayıp sizinle beraber ağlaması.

*kalite, asalet, zeka, omurga, vicdan.
  • sarışın, mavi gözlü, sütun bacaklı, at gibi olması
  • temiz ve kaliteli çorap
  • güzel olması. güzel değilse dünyanın en harika karakterli insanı olsa bile yok hükmündedir. boş yapmaya gerek yok..
  • sigara içmesi
    diksiyon
    gülümseme
    verdi verecek havası
    uçtu uçacak kafası
    tensel temasa izin vermesi
  • gülerken gözleri kısılmalı, ağzı güzel ve dişler inci olmalı. güzel gülen, güzel dişli insan iyidir.
hesabın var mı? giriş yap