• yazarların bu güne kadar karşı cinsten aldığı övgülerin fiziksel karşılığı olan halidir.

bana en çok söylenen sırasıyla ;

burun
    diş
    omuz
  • yatak odası.
  • kızlar ellerimi her gördüklerinde ''öyle güzel tırnaklarım olsa ojesiz gezmem'' diyorlar.*
  • iticiliğim, soğukluğum, antisosyalliğim
  • birisi beni sadece fiziken beğeniyorsa derhal ondan uzaklaşıyorum. çünkü benim gibi bir adamı beğenen insan herkesi beğenir, hatta yarın daha güzelini bulduğunda beni terkeder. o yüzden beni tanısın, vicdanımı, merhametimi, insanlığımı sevsin istiyorum. yoksa burun, diş, omuz, bunları düzeltmek 8-10 bin liraya bakar totalde, ya karakteri?

zorunlu edit: beni güncel dolgu ve burun estetiği fiyatlarından haberdar ettiğiniz için teşekkürler, 8-10 bin temsili bir sayıydı. siz istediğiniz sayıyı yazabilirsiniz oraya..

dışını beğenmediğin şeyin içini merak etmezsin diyenler de olmuş, zaten o konuda aksini iddia etmiyorum ki. birisini sadece dış görünüşüne göre anlamlandırmak, değerli kılmak bana saçma geliyor. çünkü bu bedeni ben seçmedim ama karakterim bana ait.. 20 yaşında birisinin bunu anlaması zor, ben de o yaşlarda beğenilme arzusuyla yanan cahilin biriydim. sonra anladım ki birine çok güzelsin, ya da çok yakışıklısın demek, onu görünüşüne göre anlamlandırmak dünyanın en aptalca işi..
  • kirpik, saç, el
  • (bkz: beyin)
  • daha önce bir kadınla birlikte olmayı bırakın, muhabbet etmişliğim bile yok. o kadar yalnızım ki içim ürperiyor bazen. “seneler sonra şarap şişesine sarılı bir şekilde, köhne ahşap bir gecekonduda yalnız mı öleceğim” diyorum bazen kendi kendime...

asosyallik dededen gelme bir şey sanırım. dedem de çok asosyalmiş, anneannem zorla kaçırmış dedemi. evliliği kesinlikle düşünmüyormuş. ben istiyorum ama kadın cinsi beni korkutuyor.

seneler önce bir kadın kadıköy vapur iskelesinde beni kesiyordu. içimdeki heyecanı anlatamam. adeta gözüyle beni, neyse... ha şimdi ha sonra gideceğim yanına derken vapur yanaştı, bindik beşiktaşa doğru gidiyoruz.

vapurda dahi gözüyle tecavüze devam. dedim “oğlum kalk! yalnız ölemezsin sen”. kalkıp gittim yanına. “oturabilir miyim” diye sordum. düşünsenize mal gibi bir soru idi.

“iyi otur” gibi kezbanvari bir eda ile karşılık aldım. ben oturunca kız bir anda kalktı gitti. o an nasıl rezil olduğumu düşündüm, anlatamam. orada oturan yaklaşık 30 kişi adeta bana gülüyordu.

gemi ilerlemeye devam etti. benim için adeta aylar süren bir yolculuktu. ve yolculuk bitti ama o günden sonra karşı cinse temas da benim için bitti.

edit1: özelden çok sayıda kadın arkadaş yazıyor. lütfen yazmayın. telefonu tutmakta zorlanıyorum. çok heyecanlandım şu an. yapmayın bende erken boşalma da var.

edit2: desteğiniz için saolun dostlar. bir tane hanım kardeşimizin whatsappını aldım. yardımcı olacağını söyledi. benim sorunumu kökten çözebiliyormuş. eksik olmayın. gelişmelerden haberdar edeceğim.

edit3: yine taleplerden biri, formulü neymiş. öğren bize de söyle diyorlar. ne çok kurumuş kalmış eleman varmış benim gibi. bu kadar abaza halk olduğumuzu düşünmemiştim. neyse açıklayayım; hanım kardeşimiz ile yazıştım. diyor ki; uygulamalı oluyormuş. nasıl aşabileceğim konusunda göstermesi gerekiyormuş. randevulaştık bakalım, ama hâlâ anlamadım nasıl yardımcı olacağını.

edit4: yüzlerce mesaj alıyorum. bu hâlinle nasıl “hatun düşürdün” diyenler oluyor. (bkz: karı benle konuştu).
    bu arada akşama doğru iş çıkışı buluşuyoruz. şimdiden ellerim terlemeye başladı. bayılacak gibiyim. sanırım bana bir şeyler oluyor. gitmeden masturbasyon yap diyenler oldu. onlara da söyleyecek söz bulamıyorum. yalnız buluşma yerinin şile’de restaurant olması şüphelendirdi. bakalım neler olacak...

edit5: güncel durum soruluyor. son editim. saat 15:00 civarında buluştuk. hâlâ beraberiz. tuvalete gitti makyaj tazelemeye, o arada yazayım. 1.69-1.70 boylarında esmer yeşil gözlü bir hatun. psikologmuş kendisi. şilede lüks bir muayenesi vardı. gittim. hipnoz yöntemi uyguladı. yarım saat kadar uyumuşum. hatırlamıyorum artık ne yaptıysa bana günahı boynuna. yalnız bel kısmında bir ağırlık hissettim uyanınca. uyandıktan sonra adeta kendimi yenilenmiş hissettim. bunu zaman içerisinde anlayacağız tabii. neyse şimdi geliyor. beni merak etmeyin. ben iyiyim. muayenehanesine yakın bir evi varmış. tek yaşıyormuş. orada kalacağız. oldu lan sanırım bu iş! :) gelirken masturbasyon yapmadım. sürekli bunu yapmamı istiyorlar. tedavi olduysak anlayacağız. haydi şans dileyin dostlar.

2022 editi6: aylar önce yazdığım entryden dolayı bir sürü mesaj alıyorum. hatırlamak istemediğim olaydan ötürü kederlendiriyorsunuz beni. bahsettiğim kişi psikolog değilmiş. sahte doktor çıktı. ayrıca dolandırıldım. hipnoz sonrası hayatımda çok şey değişti. ilk görüşmemizde bir kaç elletme ile yemledi ancak sonraki görüşmemizde elimde avucumda ne varsa kaptırdım. hırsız değil ama dolandırıcı. kendi rızam ile kaptırdığım paralarımın üzerine bir bardak su içtim. siz siz olun insanlara güvenmeyin. umut ışığım söndü. sanırım şarap şişesine sarılmış halde köhne binada yapayalnız göçme olay gerçek olacak.
  • burun ve eller.

hallenecekler için ön uyarı: erkeğim.
  • aptallığım.
hesabın var mı? giriş yap