• bir islamcının kanada / amerikan ortak bir şirketi canla başla savunması islamcılığın şanındandır ama nefes almak istiyoruz diyen halk provokatördür.

edit ; başlık başa.
  • (bkz: mal beyanı)
  • yanına kalacağını bilse anasını, babasını satacak insan söylemi.
  • tipik "islamcı" kafası. para uğruna din, iman , toprak , haysiyet, onur ne varsa satıp yemek. kul hakkı filan hak getire. bide üstüne bunu savunuyorlar. adamlar müslüman ama allah korkusu yok. çıkmış bakan yeni mi aklınıza geldi diyor. yıllardır insanlar mücadele veriyor adamın haberi bile yok. neyse ki aklı başında insanlar yorumda cevabını vermiş.

bakanın ilgili twiti

umarım erken seçim olur da şu insanları görmek zorunda kalmayız artık. yemin ediyorum ruhum daralıyor artık. nasıl insanlar bunlar ya.
  • kanadalıya ormanı peşkeş çek sonrada üstüne bilmem kaç milyonluk teşvik belgesi ver, buna halkın bir kısmı itiraz etsin provoke eden halk olsun. hassiktir diyorum.
  • kaz sensin dağlarda sana girsin!
  • şirket orada 2000 kişiye en az 60 ay iş imkanı sunacak demişsin ama şirket açıklamalarına bakılırsa taş taşıtıyorlar iş diye. verdikleri maaşı bilmiyorum ama muhtemelen şirketi savunan arkadaş bu yazı karşılığı taş taşıyan insanların aylık kazancından daha fazla kazanmıştır.
  • hangi provokasyon ya tamam salla kaz dağları değil
    orası kirazlı balaban ya da atıyorum armutlu şalaban ne farkeder kardeşim orası bize ait değil orası orman orman ağaçlara çiçeklere hayvanlara ait ne olursa olsun rant uğruna sen vatanının ağaçlarını suyunu yer altını yer üstünü değil yabancı altın şirketine peşkeş çekmek kendi şirketine bile vermemelisin şimdi şey diyenler olacak ee altın çıkarmak gerek yer altındaki madenler ne olacak?
    torunların nefes almak için zorlanmaya başladığı zaman görürsün madeni altını
  • o resimler gerçek dostum, ağaçlar kesilmiş , konuşacak birşey yok, bunların gözünü para bürümüş ve her türlü öfkeye layıklar!
  • bu şirket bizde kullandığı teknik ve yöntemler ile kanada veya herhangi bir ab ülkesinde altın arayabilir mi, sen bunun cevabını ver, dur sen düşünme çünkü bu senin için lüks bir durum, ben cevap vereyim, adamı oyarlar, o siyanürü öyle bir yerlere dökerler ki adamın zürriyeti kurur
hesabın var mı? giriş yap