• şaka maka bunu ben de yapıyorum lan. ne yapayım sevimli keratalar :))
  • zorunlu bir eylemdir.
  • hemen hemen gördüğüm her hayvana selam veririm. ama selamımı almayan iki ayaklılara içimden bir küfür de ederim.
  • aa bunu siz de yapıyor muydunuz ya :d mutlu oldum bak!
  • selamı alıyorlar mı bari? eğer "miyav" diye bir ses geliyorsa muhtemelen açım diyordur.
  • kedileri ve kuşları sürekli selamlarım çünkü elimde değil. çok tatlılar.
    genelde, napıyosun kız, canım benim dur sen rahatsız olma ben şurdan geçerim gibi cümleler kurarım. hem de sesli.
  • çok severim. yanlarindan geçerken 'nabiyon la kedi' derim. bir tanesi de gece benimle dolaşır hep. ara sıra yemek veririm. açsa kapıyı tirmalar. kediler iyidir
  • benim de yaptığım eylem. yemin ederim sevdirseler gidip öpüp kucaklayacağım bazılarını. o kadar seviyorum kerataları. gerçi bütün hayvanları seviyorum.
  • kedi,köpek,karga fark etmez ille tuhaf bir ses çıkarıp dikkatini çekmeye çalışırım. kedi yakalatıyorsa biraz mıncırıp bırakırım,köpekler zaten hemen yaklaşıyor kafasını kaşıtıyor,kargalar genelde az ötede sinir bozucu yürüyüş ve zıplayışlarına devam edip kafasını hafif eğerek süzmekle yetiniyor. yakalasam naparım bilmiyorum.
  • benden başkaları da varmış , ne tatlısınız ! ben her gördüğüm kediye , kedi öpücüğüyle selam veririm ( bilen bilir , gözlerinizi yavaşca kapatıp sıkar , geri açarsınız . bu ; karşında gözlerimi kapatıyorum yani sana güveniyorum da demektir ) köpeklerle de mutlaka konuşur , başlarını okşarım . yemin ediyorum o kadar iyi hissediyorum ki sonrasında .. doğayla iç içeymişim gibi geliyor .
2380 entry daha
hesabın var mı? giriş yap